اکتبر 29, 2020

اخبار امروز

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان

آیفون 12 مورد انتظار … یک شوک در آمریکا ، ساعاتی قبل از راه اندازی تلفن

1 min read
هواوی

هواوی

آیفون 12 مورد انتظار … یک شوک در آمریکا ، ساعاتی قبل از راه اندازی تلفن

در حالی که اپل از رونمایی از سری جدید آیفون که از شبکه های نسل پنجم (5G) پشتیبانی می کند خوشحال است ، آمریکایی ها نگران کارایی شبکه هایی هستند که از فناوری های نسل پنجم پشتیبانی می کنند.

این احساس از هوای مطبوع بیرون نیامد ، به ویژه با هشدار کارشناسان مخابرات مبنی بر اینکه سرعت وعده داده شده برای اکثر کاربران تحقق نخواهد یافت.

آ
تلفن جدید اپل که به آیفون 12 معروف است ، می تواند از فناوری نسل پنجم (5G) بهره ببرد که از لحاظ نظری 20 برابر سریعتر از شبکه های بی سیم فعلی (4G) است.

شبکه های 5G کنونی ایالات متحده از طیف بی سیم کم باند استفاده می کنند که کندتر از طیف باند بالا است ، اما در فواصل طولانی تر از قابلیت اطمینان بیشتری برخوردار است.

احتمالاً سالها طول خواهد کشید تا وعده های شرکت های هواپیمایی مبنی بر سرعت چشمگیر به واقعیت تبدیل شود و واقعیت افزوده و بازی ابر در زمان واقعی را یکپارچه کند.

چندین اپراتور مخابراتی در ایالات متحده شبکه هایی مستقر کرده اند که به باند طیف کمتری با سرعت کمی بالاتر (4G) متکی هستند.

نسخه قابل ملاحظه ای سریعتر از 5G نیز در میان رده های مختلف عرضه شده است ، اما بعید است تا سال 2025 به سه چهارم آمریکایی ها برسد.

سرعت شعله ور شدن توسط حامل ها نوعی شبکه 5G به نام موج میلی متر (mmWave) است که در مسافت های کمتری کار می کند.

Verizon دارای بزرگترین شبکه فعلی (mmWave) است که فقط در مناطق محدود در دسترس است.

طبق سایت فنی aitn ، کاربران شبکه های نسل پنجم از طریق Verizon می توانند 10 برابر سریعتر از (T-Mobile) و (Sprint) سرعت بگیرند ، اما سرعت متوسط ​​واقعی بسیار پایین تر است.

مشتریان Verizon و AT&T که تلفن های 5G دارند با افزایش متوسط ​​سرعت 4G روبرو شده اند.

نقشه شبکه های نسل پنجم
سریعترین شبکه های 5G در کره جنوبی و چین در حال گسترش است و اپل در آنجا با مارک های محلی مانند سامسونگ کره جنوبی و هواوی چینی رقابت می کند.

به نظر می رسد هنوز برنامه هایی که از سرعت بالاتری استفاده می کنند چیز جدیدی ارائه نمی دهند و مدیران گفتند که علاقه به شبکه 4G توسط برنامه های تلفن همراه فیس بوک و YouTube ایجاد شده است.

با توجه به شاخص های بازار ایالات متحده ، توسعه برنامه هایی که از شبکه نسل پنجم سود می برند تنها به محض دسترسی شبکه و دستگاه ها صورت می گیرد.

و مصرف کنندگان آمریکایی که مشتاق خرید تلفنی هستند که از شبکه های نسل پنجم پشتیبانی کند ، کسانی هستند که در حال حاضر به یک تلفن هوشمند جدید احتیاج دارند.

جف بلبر ، معاون تحقیق در CCS Insight ، گفت: اگر تلفنی می خرید که سه سال با شما دوام داشته باشد ، می خواهید مطمئن شوید که از جدیدترین شبکه ها پشتیبانی می کند.

Blapper اضافه کرد: تقریباً کارهای کمی وجود دارد که شما می توانید با (iPhone 5G) انجام دهید و امروز نمی توانید آن را انجام دهید (iPhone 4G).

کپی برداری از محتویات سایت فقط و فقط با ذکر منبع مجاز می باشد | ارتباط با ما by .