چ. ژانویه 27th, 2021

  گوشت مرغ “پرورش یافته” در آزمایشگاه برای اولین بار در جهان برای فروش قرار داده شده است!

  مرغ آزمایشگاهی پس از اولین کشوری که چراغ سبز مصرف گوشت فرآوری شده را بدون کشتار حیوانات روشن می کند ، در رستوران های سنگاپور در دسترس خواهد بود.

  شرکت تازه تأسیس ایالات متحده Eat Just روز چهارشنبه گفت که گوشت آن برای فروش به عنوان ماده ای در ناگت مرغ تأیید شده است. این اخبار نشان دهنده “رونق در صنعت غذایی جهانی” است ، زیرا شرکت ها به طور فزاینده ای در تلاشند راه های کم ضرر زیست محیطی را برای تولید گوشت پیدا کنند.

  جوش تتریک ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Eat Just ، گفت: “من اطمینان دارم که تصویب قانونی ما برای گوشت کشت شده در آزمایشگاه اولین تصویب در سنگاپور و کشورهای جهان است.”

  مصرف گوشت منظم یک تهدید زیست محیطی است زیرا دامها متان ، یک گاز گلخانه ای قدرتمند تولید می کنند ، در حالی که با قطع درختان برای ایجاد فضای مناسب برای حیوانات ، موانع طبیعی در برابر تغییر آب و هوا از بین می رود.

  تقاضا برای جایگزین های گوشتی پایدار به دلیل افزایش فشار مصرف کنندگان بر محیط زیست و رفاه حیوانات در حال افزایش است ، اما سایر محصولات موجود در بازار به گیاهان بستگی دارد.

  این نگرانی وجود داشت که کالاهای تولید شده در آزمایشگاه بسیار گران هستند ، اما سخنگوی Eat Just گفت که این شرکت “پیشرفت چشمگیری” در کاهش هزینه ها داشته است.

  وی به خبرگزاری فرانسه گفت: “از ابتدا ما به قیمت لوکس مرغ در یک رستوران مجلل برابری خواهیم کرد.”

  وی قیمت ناگت مرغ را فاش نکرد ، اما گفت که به زودی قبل از عرضه سایر محصولات – از جمله سینه مرغ با گوشت کشت شده در آزمایشگاه – در یک رستوران در سنگاپور راه اندازی می شود.

  سخنگو افزود كه Eat Just امیدوار است كه در سالهای آینده هزینه های مرغ معمولی را به زیر كاهش دهد.

  این شرکت برای ساخت جایگزین مرغ بیش از 20 فرآیند تولید در 1200 لیتر راکتورهای زیستی انجام داده است و بررسی های ایمنی و کیفی نشان داده است که محصول “کشت شده” آن – اصطلاح گوشت کشت شده در آزمایشگاه از سلول های حیوانی – از استانداردهای غذایی برخوردار است.

  Eat Just گفت ، انتظار می رود که مصرف گوشت تا سال 2050 بیش از 70 درصد افزایش یابد و گزینه های تولید شده در آزمایشگاه در تضمین یک منبع غذایی بی خطر نقش دارند.

  تیتریک گفت: “با همکاری در بخش کشاورزی گسترده تر و سیاست گذاران آینده نگر ، شرکت هایی مانند ما می توانند به تقاضای فزاینده پروتئین حیوانی کمک کنند زیرا جمعیت ما تا سال 2050 به 9.7 میلیارد نفر افزایش می یابد.”

  آژانس غذایی سنگاپور تأیید کرده است که فروش ناگت مرغ آزمایشگاهی Eat Just را پس از نتیجه گیری در مصرف بی خطر تأیید کرده است.

  ویلیام چن ، دانشمند مستقر در سنگاپور و عضو هیئت متخصص که به تنظیم کننده مشاوره می دهد ، گفت که امنیت غذایی یک نگرانی عمده در تلاش برای تولید گزینه های گوشت است.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند