ج. ژانویه 22nd, 2021

  یک پزشک زن توصیه هایی را ارائه می دهد که ممکن است به تسریع بهبودی از سرماخوردگی کمک کند

  در طول پاییز و زمستان ، پیشگیری از سرماخوردگی و آنفولانزا به عنوان یک اولویت مهم شناخته می شود و امسال ممکن است مهمتر از هر زمان دیگری در همه گیر بودن بیماری تاج ، جهان را شسته باشد.

  ایمنی قوی باشد یا نباشد ، همه ما در این دوره از سال در معرض سرماخوردگی آسیب پذیر هستیم و علائم سرماخوردگی اغلب بدون مراجعه به پزشک قابل درمان است.

  توصیه می کند سرویس بهداشت ملی انگلیس ، استراحت و خواب ، گرم نگه داشته شود ، مقدار زیادی آب بنوشد تا از کمبود آب بدن جلوگیری شود ، با آب نمک غرغره کنید تا گلودرد را در هنگام سرماخوردگی تسکین دهد.

  و برای کسانی که می خواهند به سرعت از علائم سرماخوردگی خلاص شوند ، پزشک عمومی دکتر سارا جارویس سه نکته اضافی ارائه داد که می تواند برای مقابله با بیماری رعایت شود.

  از اسپری خوراکی استفاده کنید

  استفاده از اسپری خوراکی می تواند به عنوان یک مانع محافظتی در برابر بیماری عمل کند. دکتر Gaervais توضیح داد که “سرماخوردگی از طریق غشای مخاطی به سیستم شما وارد می شود ، بیشتر از دهان و بینی. اسپری گلو با تشکیل یک مانع و محافظ بر روی غشای مخاطی گلو ، ویروس ایجاد کننده سرماخوردگی را در بیماری دشوار می کند.”

  وی افزود: “مطالعات نشان داده است که می تواند مدت زمان علائم سرماخوردگی را به نصف کاهش دهد و مرخصی کار ناشی از سرما را تا یک سوم کاهش دهد.”

  اکیناسه را اضافه کنید

  یک گیاه اصلی در ایالات متحده و جنوب کانادا یافت می شود. شواهد محدودی وجود دارد که نشان می دهد گیاه اکیناسه (گیاهخوار تیره از آستروسیت های جوخه ای پیروی می کند) در صورت استفاده زودهنگام و با شروع علائم ، می تواند مدت زمان سرماخوردگی را در بزرگسالان (اما نه کودکان) کاهش دهد.

  اما دکتر گاروايس افزود كه مطالعات نتايج متناقضي در مورد Echinacea نشان داده است و مشخص نيست كه چه قسمت هايي از اين گياه يا دوز مورد نياز بيمار براي تسريع بهبودي از سرماخوردگي ، نياز به مطالعات بيشتر دارد.

  تحقیقات اخیر نشان می دهد که برخی از مکمل های اکیناسه ممکن است مدت زمان سرماخوردگی را حدود نیمی از روز کاهش دهند و ممکن است از شدت علائم تا حدودی بکاهند. با این حال ، این نتایج ضعیف بود و قابل اعتماد نیست.

  ویتامین C بسیار مهم است

  اگر ویتامین C کافی در رژیم غذایی خود ندارید (ویتامین C در مرکبات و سایر میوه ها ، فلفل ، کلم بروکلی ، کلم بروکسل و سیب زمینی یافت می شود) ، یک تئوری گسترده وجود دارد که مصرف دوزهای بالای ویتامین C می تواند طول و شدت علائم سرماخوردگی را کاهش دهد.

  بیماران ممکن است بتوانند گرفتگی اسپری های بینی را کاهش دهند و یا از قرص های ضد احتقان استفاده کنند ، زیرا آنها می توانند پاراستامول یا ایبوپروفن را برای تسکین درد یا کاهش دما فراهم کنند.

  اگر موارد زیر مربوط به شما می شود باید به یک پزشک عمومی مراجعه کنید:

  علائم پس از سه هفته بهبود نیافته است

  علائم ناگهانی بدتر می شود

  دمای بسیار بالا یا احساس گرما و لرز

  مشکل تنفس یا درد قفسه سینه

  یا اگر بیمار از یک بیماری پزشکی مزمن رنج می برد ، به عنوان مثال ، دیابت یا بیماری قلبی ، یا ریه یا کلیه یا بیماری عصبی.

  و همچنین وقتی سیستم ایمنی بیمار ضعیف است ، و وی تحت شیمی درمانی است.

  برای جلوگیری از سرماخوردگی ، حتما دستان خود را مرتباً با آب گرم و صابون بشویید و هنگام گرفتار یا عطسه ، می توانید میکروب ها را به دام بیندازید.

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند