چ. ژانویه 27th, 2021

  یک پزشک گوش و حلق و بینی درباره خطر از دست دادن حس بویایی هشدار می دهد

  الکساندر ملنیکوف ، رئیس بخش گوش و حلق و بینی آژانس پزشکی پزشکی روسیه ، گفت: فرد آلوده به ویروس کرونا می تواند حس بویایی را ظرف چند روز برگرداند ، این بستگی به شدت عفونت دارد.

  این متخصص اظهار داشت که بیمار ممکن است در مدت زمان بین 1 تا 5 روز بویایی را احساس نکند. با این حال ، وی در مورد خطر از دست دادن حس بویایی به طور دائمی هشدار داد.

  این متخصص روسی به فرضیه مطرح شده توسط دانشمندان اشاره کرد که طبق آن کمبود بو در اثر آسیب به سیستم عصبی ایجاد می شود ، جایی که مرکزی برای دریافت بو وجود دارد.

  وادیم پوکروفسکی ، معاون رئیس م Instituteسسه اپیدمیولوژی مرجع حمایت از حقوق مصرف کننده روسیه (روس پوتریب نادزور) ، اعلام کرد که شرایط مربوط به شیوع ویروس کرونا در روسیه تقریباً در سطح 25-26 هزار عفونت روزانه تثبیت شده است.

  وی در مصاحبه ای که با رادیوی روسی “مسکو صحبت می کند” داد ، توضیح داد که این نرخ ها بالا تلقی می شود. و نمی توان در مورد توقف افزایش صدمات تا قبل از آوریل 2021 صحبت کرد.

  آنا پوپووا ، رئیس آژانس حمایت از حقوق مصرف کنندگان روسیه ، روز سه شنبه ، اول دسامبر اعلام کرد که میزان شیوع “Covid-19” در روسیه کاهش یافته است و گفت که وضعیت مربوط به اپیدمی ویروس کرونا در 58 منطقه روسیه تثبیت شده است ، در حالی که 28 منطقه روسیه هنوز شاهد تعداد زیادی از عفونت ها هستند. با “Covid-19”

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند