پ. مه 13th, 2021

  لیست تلفن هایی که واتس اپ در اوایل سال 2021 روی آنها تعلیق می شود

  به گزارش سایت اخبار امروز :  برنامه WhatsApp از اول ژانویه 2021 کار با تلفنهای هوشمند دارای سیستم عامل زودتر از iOS 9 و Android 4.0.3 را متوقف می کند.

  و برنامه چت با تلفن های قدیمی سازگار نخواهد بود ، به این معنی که کاربران برای ادامه استفاده از WhatsApp باید به سیستم عامل جدیدتری به روز شوند.

  به گزارش سایت اخبار امروز : این مرحله بخشی از رویکرد شرکت برای خلاص شدن از شر دستگاه های قدیمی است که با سیستم عامل های قدیمی کار می کنند و با آخرین به روزرسانی های امنیتی برنامه چت سازگار نیستند. سال گذشته ، WhatsApp با تلفن های هوشمند دارای iOS 8 یا نسخه های قبلی و تلفن های Android با نسخه ناسازگار بود 2.3.7 یا قبل از آن

  در زیر لیستی از تلفن های هوشمند موجود است که تا پایان امسال از “WhatsApp” پشتیبانی نمی کنند:

  به گزارش سایت اخبار امروز :  آیفون هایی که در سال 2021 دسترسی به WhatsApp را از دست می دهند:

  به گزارش سایت اخبار امروز :  تلفن های آیفون قدیمی تر از آیفون 4 از سال آینده نمی توانند برنامه WhatsApp را اجرا کنند. کاربران حداقل برای ادامه استفاده از برنامه چت به iOS 9 یا بالاتر نیاز دارند. اگر درباره این دستگاه ها تعجب می کنید ، این لیست شامل iPhone 4S ، iPhone 5 و iPhone است. 5S ، آیفون 5C ، آیفون 6 ، آیفون 6 اس ، سری آیفون 7 ، سری آیفون 8 ، آیفون X ، سری آیفون XS ، آیفون XR ، آیفون SE 2020 ، سری آیفون 11 و آخرین آیفون 12.

  تلفن های Android که نمی توانند از WhatsApp استفاده کنند:

  تلفن هایی که از اندروید 4.0.3 استفاده نمی کنند دسترسی به “WhatsApp” را از دست می دهند و این مدل ها شامل HTC Desire ، LG Optimus Black ، Motorola Droid Razr و Samsung Galaxy S2 و دیگر مدل هایی هستند که در حدود سال 2012 به بازار عرضه شدند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  این مورد ممکن است و برخی از کاربران ممکن است به استفاده از واتس اپ در تلفن های هوشمند قدیمی خود ادامه دهند ، زیرا ممکن است سیستم عامل های آنها وصله ای را با به روزرسانی دریافت کرده باشند ، با این حال برای برخی دیگر ، تنها گزینه خلاص شدن از گوشی قدیمی و خرید یک گوشی هوشمند کاملاً جدید به شرط عدم امکان آن است. تلفن آنها را به نسخه جدیدتری از سیستم عامل ارتقا دهید.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند