د. سپتامبر 20th, 2021

  جانسون پیش بینی می کند برای جلوگیری از کرونا در انگلیس محدودیت ها را تشدید کند

  به گزارش سایت اخبار امروز :  نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، تأیید کرد که به زودی ممکن است دولت وی مجبور به اعمال اقدامات شدیدتر انزوایی برای محدود کردن شیوع ویروس جدید کرونا در کشور شود.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  جانسون امروز ، یکشنبه ، در مصاحبه با “بی بی سی” گفت که دولت وی طی چند هفته آینده اقدامات اعمال شده در مناطق وسیعی از انگلستان ، از جمله پایتخت ، لندن ، را در برابر زمینه گسترش کرونا با نرخ رکورد بررسی می کند که در چند وقت اخیر با توجه به ظهور سویه جدید ویروس ، بی سابقه است. .

  به گزارش سایت اخبار امروز :  جانسون هشدار داد که وضعیت خطرناک است و ممکن است محدودیت های اعمال شده شدیدتر شود ، در عین حال اشاره داشت که ممکن است اوایل بهار اوضاع به حالت عادی برگردد.

  وی گفت: “شاید لازم باشد طی چند هفته آینده اقدامات جدی تری را انجام دهیم و من كاملاً با آن موافقم و به نظر من كل كشور نیز با آن موافقت خواهد كرد.”

  به گزارش سایت اخبار امروز :  در همان زمان ، نخست وزیر اعتقاد خود را در ایمنی مدارس ابراز کرد ، نشان می دهد که خطر اپیدمی دانش آموزان در پایین ترین سطح است.

  به گزارش سایت اخبار امروز : جانسون با اشاره به اینکه اقدامات واکسیناسیون علیه اپیدمی در انگلستان “بهتر از بقیه اروپا به طور کلی” انجام می شود ، از عملکرد دولت خود در مورد ویروس کرونا دفاع کرد

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند