ج. سپتامبر 17th, 2021
  وبا

  انگلیس: واکسن های کرونا ممکن است در برابر آفریقای جنوبی موثر نباشد

  به گزارش سایت اخبار امروز : وزیر حمل و نقل انگلیس ، گرانت شپس تایید کرد که نگرانی هایی وجود دارد که ممکن است واکسن ها علیه ویروس کرونا در برابر سویه بسیار مسری جدید آن که در آفریقای جنوبی کشف شده است ، درست عمل نکنند.

  به گزارش سایت اخبار امروز : شاپس گفت ، امروز جمعه ، در مصاحبه با رادیو “LBC” ، دولت انگلیس باید همه تلاش خود را برای جلوگیری از فشار كشف شده در آفریقای جنوبی از انگلستان انجام دهد ، در غیر این صورت این می تواند “تغییر دهنده اصلی بازی” برای اداره بیماری همه گیر کشورش باشد.

  به گزارش سایت اخبار امروز : وزیر حمل و نقل گفت: سویه ای که در آفریقای جنوبی کشف شده است ، متخصصان را نگران می کند ، زیرا احتمال دارد واکسن ضد آن واکنش مشابهی ایجاد نکند یا دقیقاً به همان روشی کار نمی کند.

  به گزارش سایت اخبار امروز : وی ادامه داد ، “اگر صحت این موضوع ثابت شود ، اجازه دادن به او برای رسیدن به کشور یک فاجعه است … و ما باید همه کارها را برای جلوگیری از این اتفاق انجام دهیم.”

  به گزارش سایت اخبار امروز : شرکت های پیشگام در تولید واکسن ها علیه ویروس کرونا در جهان می فهمند که آیا واکسن های آنها در برابر جهش های جدیدی که در آفریقای جنوبی و انگلیس شناسایی شده است ، م effectiveثر هستند یا خیر.

  به گزارش سایت اخبار امروز : و الكساندر گینتسبورگ ، مدیر مركز ملی گامالیای روسیه در زمینه اپیدمیولوژی و میكروبیولوژی ، قبلاً تأیید كرده است كه واكسن “Sputnik V” كه در این م institutionسسه علمی علیه ویروس كرونا ساخته شده ، در برابر دو سویه جدید (كشف شده در انگلیس و آفریقای جنوبی) م effectiveثر است و از عفونت با آنها محافظت می كند.

  به گزارش سایت اخبار امروز : علاوه بر این ، یک مطالعه آزمایشگاهی که توسط شرکت آمریکایی “Pfizer” انجام شد ، اظهار داشت که واکسنی که برای جلوگیری از “Covid-19” با شرکت آلمانی “Biontech” تولید کرده است ، “در اثر جهش عمده در سویه های جدید گسترش سریع ویروس کرونا که در انگلیس کشف شده است ،” “موثر” است “. و آفریقای جنوبی.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند