ج. سپتامبر 17th, 2021

  ترکیه .. تیم رسانه ای اردوغان و وزارت دفاع “واتس اپ” را به دلیل قوانین جدید کنار می گذارند

  به گزارش سایت اخبار امروز :  اعضای دفتر رسانه ای رئیس جمهور ترکیه ، رجب طیب اردوغان و مقامات وزارت دفاع این کشور اعلام کردند که به دلیل قوانین جدید استفاده ، استفاده از برنامه “WhatsApp” را کنار می گذارند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  وی در 11 ژانویه ، WhatsApp خود را به برنامه پیام رمزگذاری شده BiP ، واحدی از Turkcell Iletisim Hizmetleri AS ، در پیام های ارسال شده به این گروه ها توضیح داد و امروز نیز وزارت دفاع این کار را دنبال کرد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  به گفته خود ، “Turkcell” الگویی مشابه “WhatsApp” در ترکیه را آشکار کرد ، جایی که حدود یک میلیون کاربر جدید طی 24 ساعت گذشته به “پیام رسان BiP” پیوستند ، طبق بیانیه این شرکت در روز یکشنبه.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  این شرکت اظهار داشت که “این برنامه از زمان راه اندازی در سال 2013 بیش از 53 میلیون بار بارگیری شده است.”

  دفتر اردوغان در بیانیه خود همچنین خواستار تغییر به “BiP” شد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  و “WhatsApp” قبلاً اعلام کرد که از 8 فوریه در حال تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی خود است ، و این کار را برای کاربران در تمام کشورهای خارج از اروپا و انگلستان اجباری می کند ، و این قوانین جدید کاربران WhatsApp را موافقت می کند که داده های خصوصی خود را با شرکت به اشتراک بگذارند. مادر “فیس بوک”.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  این تغییر بر نحوه پردازش داده ها توسط WhatsApp تأثیر می گذارد و بدون توجه به اینکه کاربران آن حساب Facebook دارند یا خیر ، اعمال خواهد شد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  سیاست حفظ حریم خصوصی موارد زیر را بیان می کند: “WhatsApp به عنوان بخشی از شرکت های فیس بوک ، اطلاعات را از سایر شرکت های فیس بوک دریافت می کند و آنها را با آنها به اشتراک می گذارد. ما ممکن است از اطلاعاتی که از آنها دریافت می کنیم استفاده کنیم و آنها می توانند از اطلاعاتی که با آنها به اشتراک می گذاریم برای کمک به فعالیت ، تأمین ، بهبود و درک خدمات و پیشنهادات ما استفاده کنند. و تخصیص ، پشتیبانی و بازاریابی آن ، از جمله محصولات فیس بوک.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  و “WhatsApp” تأیید کرد که کاربران این برنامه در انگلستان و اروپا داده های خود را با “فیس بوک” به اشتراک نمی گذارند.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند