د. اکتبر 25th, 2021

  تعداد کشته های کرونا در آلمان از 40000 نفر گذشته است

  به گزارش سایت اخبار امروز :  تعداد موارد آلوده به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته در آلمان با 16946 مورد افزایش یافته و تعداد کل افراد آلوده را به یک میلیون و 908527 نفر رسانده است.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  ، یکشنبه ، اطلاعات موسسه رابرت کوچ (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد که تعداد مرگ و میر در این کشور 465 نفر افزایش یافته و تعداد کل آنها به 40343 نفر رسیده است.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  پیش از این ، آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان ، در یک پیام ویدیویی که در وب سایت دولت آلمان منتشر شده بود ، گفته بود که هفته های زمستان آینده از نظر توسعه اپیدمی کوید -19 در آلمان دشوارترین خواهد بود.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  از 16 دسامبر ، اقدامات در کشور تشدید شده است ، زیرا همه مراکز تولید بسته شده اند ، به غیر از مواد غذایی ، لوازم کوچک ، فروش دارو ، داروخانه ها ، بینایی سنج ها ، بانک ها ، کیوسک روزنامه ها ، دفاتر پست ، فروشگاه های حیوانات خانگی و موسسات پزشکی.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  همچنین از ساکنان خواسته شد که بدون دلیل کافی خانه ها را ترک نکنند ، و افرادی که از مناطق خطرناک می آیند ، از نظر گسترش این بیماری همه گیر ، مجبور شدند پس از ورود به آلمان یک آزمایش دو برابر COVID-19 را پشت سر بگذارند.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند