د. مارس 8th, 2021

  روسیه ترافیک هوایی را با 4 کشور از جمله یک کشور عربی از سر می گیرد

  به گزارش سایت اخبار امروز :  امروز ، چهارشنبه ، روسیه ترافیک هواپیمای کشوری را با چهار کشور که یکی از آنها یک کشور عربی است از سر می گیرد. پروازها به دلیل بروز بحران همه گیر ویروس کرونا متوقف شده بود.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  طبق تصمیم کمیته روسیه برای مبارزه با گسترش ویروس کرونا ، روسیه ترافیک هوایی خود را با فنلاند ، ویتنام ، هند و قطر از سر می گیرد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  شرکت های هواپیمایی روسی اکنون می توانند به صورت زیر پروازها را به این کشورها انجام دهند: مسکو – هانوی (دو بار در هفته) ، مسکو – دهلی (دو بار در هفته) ، مسکو – هلسینکی (هفته ای دو بار) ، سن پترزبورگ – هلسینکی (هفته ای دو بار) ) مسکو – دوحه (سه بار در هفته).

  به گزارش سایت اخبار امروز :  از طرف خود ، شرکت هواپیمایی روسی “آئروفلوت” از سرگیری پروازها در چهار جهت اعلام کرد و گفت که از 28 ژانویه ، پروازهای خود را به فنلاند (مسکو – هلسینکی) آغاز می کند.

  شرکت هواپیمایی سنگاپور نیز پس از تقریباً 10 ماه وقفه ، از سرگیری پروازهای مسکو را اعلام کرد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  در مورد تأثیر تصمیم تجدیدنظر در حرکت گردشگری از روسیه به این کشورها ، دیمیتری گورین ، نایب رئیس فدراسیون تنظیم کننده سازمان گردشگری در روسیه ، احتمال افزایش این امر در افزایش گردشگران را رد کرد و پس از ورود به این کشورها به منظور گردشگری امکان پذیر نیست ، زیرا این کشورها هنوز محدودیت هایی برای ورود خارجی ها اعمال می کنند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  از ماه اوت گذشته ، روسیه شروع به تدریج از سرگیری ترافیک هوایی با سایر کشورها کرد. از آنجا که پروازها با ترکیه ، تانزانیا ، سوئیس ، مصر ، امارات متحده عربی ، بلاروس ، قرقیزستان ، قزاقستان ، صربستان ، کره جنوبی ، ژاپن ، اتیوپی ، فنلاند ، ویتنام ، هند ، قطر ، کوبا ، سیشل و مالدیو از سر گرفته شده است.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند