پ. مارس 4th, 2021

  عراق با “توتال” فرانسوی برای اجرای “پروژه های بزرگ” در زمینه انرژی تفاهم نامه همکاری امضا می کند

  به گزارش سایت اخبار امروز :  بر اساس بیانیه منتشر شده توسط وزارت نفت عراق ، امروز چهارشنبه ، عراق با شرکت نفت فرانسوی “توتال” تفاهم نامه ای برای اجرای “پروژه های بزرگ” در زمینه انرژی امضا کرد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  در هنگام امضای تفاهم نامه ، احسان عبدالجبار اسماعیل ، وزیر نفت عراق گفت که مراحل همکاری پیشرفته در راستای اجرای پروژه های بزرگ در بخش نفت و انرژی به دست آمده است.

  وزیر با ابراز تمایل عراق برای همکاری با شرکت های بین المللی برای توسعه بخش نفت و انرژی به گونه ای که به اهداف و برنامه های آینده دست یابد ، روابط با “توتال” فرانسوی را “یک شریک مهم و تاریخی” توصیف کرد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  وی افزود: “این تفاهم نامه اوج یک سری بحث ها و گفتگوهایی است که شش ماه پیش آغاز شده است و هدف آن دستیابی به یک همکاری ایده آل برای دستیابی به برنامه های وزارتخانه در توسعه بخش نفت و انرژی ، به ویژه در پروژه های سرمایه گذاری مطلوب در گاز است. ، انرژی پاک ، زیرساخت ها و موارد دیگر. ”

  به گزارش سایت اخبار امروز :  وزیر فاش کرد که مقامات ذیربط در وزارت عراق آخرین تماس “توتال” را برای محورهای همکاری مشترک و دستیابی به فرمولی برای قراردادهایی که اهداف مشترک را محقق می کنند ، انجام داده اند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  از طرف خود ، مدیر عامل شرکت “توتال” ، پاتریک پویانه ، با ابراز خوشحالی از این همکاری با وزارت نفت عراق و شرکت های ملی آن ، با تأکید بر تمایل و آرزوی شرکت خود برای دستیابی به همکاری بیشتر و مشارکت واقعی با عراق ، ابراز امیدواری کرد طی دوره آتی ، تعدادی قرارداد سرمایه گذاری در بخش نفت و انرژی نهایی خواهد شد ، از جمله سرمایه گذاری گاز مرتبط با استخراج نفت و تبدیل آن به مقادیر زیاد به انرژی مفید.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند