پ. مارس 4th, 2021

  قیمت نفت پس از اطلاعات آمریکا افزایش می یابد

  به گزارش سایت اخبار امروز : امروز چهارشنبه ، پس از آنکه اطلاعات موسسه نفت آمریکا نشان داد که موجودی نفت خام در ایالات متحده هفته گذشته کاهش غیرمنتظره ای را تجربه کرد ، قیمت نفت امروز چهارشنبه افزایش یافت.

  به گزارش سایت اخبار امروز : در ساعت 10:30 به وقت مسکو ، قراردادهای برنت با 0.66٪ افزایش به 56.28 دلار در هر بشکه رسید ، در حالی که معاملات آتی نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با 0.67٪ افزایش به 52.96 دلار در هر بشکه رسید.

  به گزارش سایت اخبار امروز : ذخایر نفت خام آمریکا در هفته منتهی به 22 ژانویه 5.3 میلیون بشکه کاهش یافت و به حدود 481.4 میلیون بشکه رسید ، در حالی که تحلیلگران نظرسنجی شده توسط رویترز پیش بینی افزایش 430 هزار بشکه ای را داشتند.

  به گزارش سایت اخبار امروز : انستیتوی نفت اعلام کرد موجودی بنزین 3.1 میلیون بشکه افزایش یافته در حالی که انتظار می رود 1.8 میلیون بشکه افزایش یابد.

  سهام مقطر ، که شامل گازوئیل و روغن گرمایش است ، در مقایسه با انتظارات برای کاهش 361 هزار بشکه ای ، 1.4 میلیون بشکه افزایش یافته است.

  به گزارش سایت اخبار امروز : داده ها نشان داد که واردات نفت خام ایالات متحده در هفته گذشته 470 هزار بشکه در روز کاهش یافته است.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند