د. مارس 8th, 2021

  محبوب ترین نرم افزار ارتباطی و پیام رسان در روسیه

  به گزارش سایت اخبار امروز : در سال های اخیر ، تعداد زیادی از برنامه های ارتباطی و پیام رسانی فوری ظاهر شده اند و این برنامه ها حتی در محل کار نیز به وسیله ای روزمره تبدیل شده اند ، بنابراین مشهورترین این برنامه ها در روسیه کدامند؟

  به گزارش سایت اخبار امروز : با توجه به داده های مگافون ، مجری شبکه های تلفن همراه در روسیه ، در حال حاضر برنامه “WhatsApp” از نظر حجم تبادل داده بین کاربران خدمات این شرکت 58٪ پس از “Telegram” در میان برنامه های پیام رسان رتبه اول را دارد. برنامه با 32٪ ، و سپس Viber با 2٪. و در مکان چهارم “Facebook Messenger” و برنامه های IMO با نرخ 1.7٪ قرار دارد.

  به گزارش سایت اخبار امروز : در مورد ارتباطات از طریق اینترنت ، در حال حاضر حدود 73٪ از کاربران Megafon برای این منظور به WhatsApp وابسته هستند و حدود 7.2٪ از آنها از برنامه Viber استفاده می کنند و برنامه Facebook Messenger با 4.4٪ در مکان سوم قرار دارد و IMO با 4.2 به دنبال آن قرار دارد. ٪ ، FaceTime ، 3٪

  به گزارش سایت اخبار امروز : با توجه به نامه نگاری کتبی ، تقریباً 52٪ از کاربران Megafon در روسیه به برنامه “WhatsApp” وابسته هستند ، در حالی که 44٪ آنها “Telegram” ، 0.7٪ آنها “Facebook Messenger” و IMO و 0.5٪ آنها از برنامه استفاده می کنند. WeChat.

  از طرف خود ، Beeline ، یک شرکت خدمات تلفن همراه در روسیه ، اظهار داشت که شرایط تحمیل شده در سال گذشته بسیاری از آنها را مجبور به استفاده از برنامه های پیام رسانی برای ارتباط با نزدیکان و دوستان خود کرده است ، که باعث افزایش حجم تبادل داده ها از طریق این برنامه ها بیش از 4 بار ، و در بالای لیست برنامه های مورد استفاده برای تبادل داده با کاربران شبکه Beeline ، برنامه “WhatsApp” و به دنبال آن برنامه “Telegram” و سپس Viber ، Skype و Facetime بودند.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند