د. مارس 8th, 2021

  مقامات ایالات متحده شهروندی را که یکی از اعضای کنگره ، یک روزنامه نگار و خانواده های آنها را تهدید کرده بود دستگیر می کنند

  به گزارش سایت اخبار امروز : امروز ، سه شنبه ، مقامات آمریکایی یکی از ساکنان کالیفرنیا ، رابرت لیمکی را به اتهام تهدید به یکی از اعضای کنگره ، یک روزنامه نگار و خانواده هایشان دستگیر کردند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :وزارت دادگستری آمریكا در بیانیه ای گفت كه به نظر می رسد لمكه 35 ساله در 6 ژانویه ، روز حوادث طوفانی كنگره ، “پیام های مكتوبی را كه شامل تهدید اعضای خانواده یك نماینده كنگره از نیویورك است” ارسال كرده است.

  به گزارش سایت اخبار امروز : وزارت توضیح داد که لمکه از طریق تلفن پیامی برای برادر قانونگذار ارسال کرد که نام وی در بیانیه مشخص نشده بود و آن را به تصویر خانه ای در کنار خانه ای که فرد تهدید کننده در آن زندگی می کند پیوست.

  به گزارش سایت اخبار امروز : متهم در این نامه گفت: “برادر شما با دروغ و سخنان خود شما و خانواده شما را در معرض خطر قرار می دهد. ما مسلح هستیم و در نزدیکی خانه شما هستیم. بهتر است شما با او صحبت کنید … من تماس گرفتم (پسر قانونگذار) و من از موقعیت فرزندان وی آگاه هستم. ”

  به گزارش سایت اخبار امروز : بر اساس این بیانیه ، لمکه نامه مشابهی را برای روزنامه نگاری که نام او فاش نشده است ارسال کرد که در آن وی گفت: “سخنان شما و خانواده شما را در معرض خطر قرار می دهد.”

  وزارت دادگستری اظهار داشت که فرد مظنون به اطلاعاتی مبنی بر اینکه جو بایدن ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری پیروز نشده است ، اعتقاد داشت.

  به گزارش سایت اخبار امروز : در 6 ژانویه ، در حادثه ای که منجر به کشته شدن 6 نفر شد ، گروهی از طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا به مقر کنگره یورش بردند.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند