پ. مارس 4th, 2021

  هلند .. شورش ها و اعتراض ها برای چهارمین روز متوالی به دلیل کرونا آغاز شد

  به گزارش سایت اخبار امروز :  تظاهرکنندگان در چندین شهر هلند در میان اعتراض به قفل عمومی ناشی از کرونا ، در میان تصاویری که از انفجارهای حومه اسدورپ در آمستردام در شبکه های اجتماعی پخش می شود ، به خشونت ادامه می دهند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  طبق ایستگاه رادیویی “NTK” هلند ، اعتراضات دوباره در آمستردام آغاز شد ، اما پلیس به سرعت اوضاع را تحت کنترل درآورد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  طبق رادیو ، گروه بزرگی از جوانان در محله ای از آمستردام جمع شده و شروع به پرتاب سنگ و آتش بازی به سمت پلیس كردند و با كمك یگان های نیروهای ویژه ، اوضاع كنترل شد ، جمعیت متفرق شد و چند نفر افراد دستگیر شدند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  برخی از شورش ها در روتردام نیز تحت نظر قرار گرفتند و 33 نفر به اتهام خرابکاری ، خودداری از رعایت خواسته های پلیس یا نداشتن اسناد هویتی بازداشت شدند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  ویلم والینرز ، رئیس پلیس هلند ، به نوبه خود در مصاحبه ای با NTK گفت: “در بسیاری از شهرهای دیگر ، اوضاع بسیار آرامتر از روز دوشنبه بود.” در تعدادی از مناطق ، قبل از مقررات منع رفت و آمد ، گروهی از شهروندان برای کمک به اجرای قانون و پلیس در جلوگیری از شورش به خیابانها ریختند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  کاربران شبکه های اجتماعی فیلم هایی را که به گفته آنها مربوط به انفجار در حومه اوسدروپ آمستردام بود به اشتراک گذاشتند.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند