د. مارس 8th, 2021
  ارتش آمریکا

  ارتش ایالات متحده به سربازان خود اجازه می دهد تا از رژ لب و گوشواره استفاده کنند

  به گزارش سایت اخبار امروز :  به گزارش سی ان ان ، ارتش ایالات متحده یک سری تصمیمات جدید را اعلام کرده است که به سربازان اجازه می دهد از رژ لب و لاک ناخن استفاده کنند ، گوشواره بزنند و موهای خود را برجسته کنند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  طبق تصمیمات جدید ، زنان تا زمانی که رنگ “قابل قبول” تلقی شود ، می توانند لاک بزنند و سربازان حق استفاده از لاک ناخن را دارند و می توانند موهای خود را برجسته کنند ، در حالی که رنگ طبیعی را انتخاب می کنند ، در برخی از رنگ ها مانند بنفش ، صورتی ، آبی ، سبز ، نارنجی ، قرمز روشن و رنگ های فلورسنت مجاز نیست. یا نئون.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  سیاست فعلی همچنین محدودیت هایی را برای سربازانی که موهای خود را بافته ، فر می کنند یا فر می کنند ، برطرف می کند ، اگرچه برخی از مشخصات آن را تعیین می کند. دستورالعمل های جدید از اواخر فوریه اجرا می شوند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  سرلشکر مایکل گرین استون گفت: “ما با این تغییرات قدم خوبی به جلو برداشته ایم. من به تلاش های انجام شده افتخار می کنم.” این تغییرات بر اساس ارزیابی پزشکان ، روانشناسان و یک مشاور فرصت برابر بود که وظیفه بررسی نحوه بیماری هایی مانند آلوپسی در برخی نژادها و اینکه برخی از کلمات چگونه می توانند تأثیر روانی داشته باشند ، می تواند با سرعت بالاتری بروز کند. ”

  وی افزود: “در مورد مردانی که در ارتش فکر می کنند ریش مجاز است ، جواب منفی است.”

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند