پ. مه 13th, 2021

  لبنان اولین دسته واکسن “Pfizer” را دریافت می کند

  به گزارش سایت اخبار امروز : لبنان اولین گروه از واکسن “Pfizer” را دیروز عصر شنبه ، با هواپیمای خطوط هوایی خاورمیانه ، که از بروکسل ، پایتخت بلژیک آمده بود ، دریافت کرد.

  به گزارش سایت اخبار امروز : حمد حسن ، وزیر بهداشت لبنان در دولت موقت گفت: “دولت لبنان با وجود همه چالش ها توانست این آرزو را محقق کند.”

  وی افزود ، “این آرزو امروز با حمایت همه شرکای بین المللی و بین المللی ما تحقق یافته است. اگر این نشانگر چیزی باشد ، نشانگر اعتبار وزارت صحت عامه است و نه تلاش شخصی من.”

  به گزارش سایت اخبار امروز : وی ادامه داد: امروز ما نگران همه ساکنان در سرزمین های لبنان ، مأموریت های بین المللی ، پناهندگان سوری ، آوارگان فلسطینی و همه ساکنان از هر ملیت در خاک لبنان هستیم و استراتژی ما برای مقابله با این همه گیری ، همانطور که گفتم ، به استانداردهای بین المللی و منابع جهانی بهداشت و پزشکی. ”

  به گزارش سایت اخبار امروز : وی افزود ، “طی سه هفته ، ما می توانیم همه آنها را ایمن سازی کنیم ، و بنابراین این فراخوانی است برای همه شهروندانی که در ثبت نام خود تردید دارند (به عنوان بخشی از برنامه کمپین واکسیناسیون).”

  الکساندر روداکوف ، سفیر روسیه در لبنان ، از گفتگوهای مداوم با مقامات لبنانی در مورد تهیه واکسن روسی “Sputnik V” به لبنان خبر داد.

  به گزارش سایت اخبار امروز : وی گفت ، “پیشرفت خوبی در زمینه واکسن ها در لبنان وجود دارد و قانون مربوطه تصویب شد که به موجب آن دولت لبنان اجازه واردات و استفاده از واکسن ها از جمله” Sputnik V “روسی را صادر کرد.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند