پ. مه 13th, 2021

  کره شمالی سعی کرد فناوری واکسن ها و روش های درمانی کرونا را بدزدد

  به گزارش سایت اخبار امروز : به گفته یک نماینده مجلس ، سرویس اطلاعاتی کره جنوبی گفت که کره شمالی با هک کردن الکترونیکی این شرکت ، سعی در سرقت اطلاعات مربوط به واکسن های Pfizer و روش های درمانی علیه کرونا داشته است.

  به گزارش سایت اخبار امروز : هائه تائه کیونگ ، معاون مخالف در کمیته اطلاعات پارلمان کره جنوبی ، گفت این غول دارویی در میان آژانس های هک شده در تلاش برای سرقت اطلاعات مربوط به واکسن ها و روش های درمانی است.

  وی افزود: “تلاش هایی برای سرقت واکسن Covid و فناوری درمان در طی حملات سایبری صورت گرفت که طی آن Pfizer هک شد.”

  به گزارش سایت اخبار امروز : معاون با توجه به آنچه از متن اظهارات وی مشخص است ، که توسط رویترز مشاهده شد ، زمان و موفقیت تلاش را ذکر نکرد و دفتر وی بدون وارد کردن جزئیات ، اظهارات را تأیید کرد.

  مقر فایزر در آسیا و کره جنوبی بلافاصله در این باره توضیحی نداد.

  آژانس یونهاپ در همین زمینه گزارش داد ، براساس گزارش امروز سه شنبه آژانس اطلاعات ملی برای نمایندگان ، “کره شمالی سعی کرده است به سرورهای تولیدکنندگان مواد مخدر محلی نفوذ کند ، تا اطلاعات فنی در مورد واکسن ها و روش های درمان ویروس کرونا را بدست آورد.”

  به گزارش سایت اخبار امروز : آژانس کره جنوبی گفت: “آژانس اطلاعات ملی این اطلاعات را در یک جلسه غیرعلنی کمیته اطلاعات مجلس در مجلس شورای ملی فاش کرد”.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند