پ. مه 13th, 2021
  گوگل

  یونان با سیستم هک پیشرفته در حال شنود مکالمات WhatsApp ، Viber و Signal است

  به گزارش سایت اخبار امروز :  روزنامه یونانی “تا نیا” روز شنبه گفت که سرویس های اطلاعاتی یونان به لطف فناوری اجازه دزدی دریایی آنها را می توانند از طریق “WhatsApp” ، “Viber” ، “Signal” و سایر برنامه ها ، استراق سمع کنند.

  سرویس های امنیتی یونان این سیستم جدید را با همکاری یک شرکت ایتالیایی مستقر در ناپل ، که قبلاً سیستم نظارتی خود را در آلمان ، فرانسه ، اسپانیا ، بلژیک و حتی در سایر کشورهای اروپایی و خاورمیانه مستقر کرده بود ، به عنوان روزنامه یونان به دست آورد. تا نیا »می گوید.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  سیستم جاسوسی جدید می تواند صدها مکالمه تلفنی را به طور همزمان ضبط کرده و به طور کامل بنویسد که خدمات امنیتی را با مزایای فوق العاده ای به ویژه در زمینه مبارزه با جرم و تروریسم فراهم می کند ، خصوصاً که 90 درصد تماس ها بین مجرمانه است. باندها ، به گفته روزنامه ، آنها از طریق برنامه هایی در اینترنت انجام می شوند كه سرویس های امنیتی یونان قبلاً قادر به نظارت بر آنها نبوده اند. از این پس ، آتنا می توانست علاوه بر 500 تلفن ، به طور همزمان به تماس های تلفن همراه 1100 هدف گوش دهد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  این پیشرفت فناوری در سطح سرویس های امنیتی یونان پس از آن صورت می گیرد که آتن در اواسط تابستان گذشته مناقصه بین المللی را برای مدرن سازی توانایی های خود در زمینه نظارت بر امنیت الکترونیکی آغاز کرد ، در این رقابت دو شرکت ایتالیایی و دو شرکت اسرائیلی و کانادایی و یک شرکت ایتالیایی برنده شد. طبق گفته Ta Nia ، هزینه خرید یونان از این سیستم نظارتی 6.2 میلیون یورو است.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند