ش. فوریه 27th, 2021

  کاهش قابل توجهی در تعداد عفونت های جدید با ویروس کرونا در روسیه

  به گزارش سایت اخبار امروز امروز ، سه شنبه ، مقامات در روسیه از ثبت 11823 مورد جدید آلوده به ویروس کرونا خبر دادند که کمترین میزان تلفات روزانه از ابتدای اکتبر گذشته است و 417 مورد مرگ در طی روز گذشته ثبت شده است.

  امروز ، سه شنبه ، مرکز کنترل اپیدمی روسیه گفت که 12956 نفر در طی 24 ساعت گذشته بهبود یافته اند و این باعث می شود تعداد افراد بهبود یافته از ابتدای اپیدمی به 3 میلیون و 739344 نفر برسد.

  از زمان آغاز شیوع بیماری ، روسیه 4 میلیون و 189 هزار و 153 مورد عفونت را ثبت کرده است که از این تعداد 84 هزار و 47 مورد مرگ و میر داشته است.

  عفونتهای جدید در 84 منطقه روسیه توزیع شده است و بیشترین تعداد آنها در مسکو (1198) و پس از آن شهر سن پترزبورگ (913) و سپس مناطق مجاور پایتخت ، مسکو (732) ثبت شده است.

  به گزارش سایت اخبار امروز مقامات بهداشتی در روسیه پس از آغاز یک کمپین واکسیناسیون جامع در همه مناطق ، که در آن به واکسن “Sputnik V” اعتماد کردند ، از ابتدای سال کاهش قابل توجهی در میزان شیوع اپیدمی را ثبت کردند. در ماه اوت گذشته به عنوان اولین واکسن ضد ویروس کرونا در جهان ثبت شد.

  به گزارش سایت اخبار امروز شنبه گذشته ، روسیه علاوه بر واکسن “Sputnik V” ، دو واکسن دیگر را ثبت کرد که آخرین آنها واکسن “Kovivac” بود و در اکتبر گذشته ، واکسن “Epivakkorona” (اپیفاکورونا) ثبت شد.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند