چ. آگوست 4th, 2021
  وبا

  بهداشت جهانی: موارد کرونا 11٪ و مرگ ها 20٪ کاهش یافته است

  به گزارش سایت اخبار امروز سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که تعداد افراد آلوده به ویروس کرونا در جهان در هفته از 15 فوریه تا 21 فوریه ، 11 درصد کاهش یافته است ، در حالی که تعداد مرگ ها نسبت به هفته قبل 20 درصد کاهش یافته است.

  سازمان بهداشت در بولتن هفتگی اپیدمیولوژیکی که امروز چهارشنبه منتشر شد ، اعلام کرد که برای ششمین هفته متوالی کاهش تعداد عفونت های جدید با ویروس کرونا ثبت شده است.

  این سازمان گفت که تعداد زخمی ها طی هفته گذشته دو میلیون و 457 هزار زخمی افزایش یافته است ، در حالی که 66359 مرگ ثبت شده است.

  به گزارش سایت اخبار امروز وی افزود که کاهش تعداد آسیب ها به ویژه در هفته گذشته در آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی (با 19 درصد) ، منطقه اقیانوس آرام غربی (با 9 درصد) ، اروپا (با 7 درصد) و شرق مدیترانه ثبت شده است. (با 7٪).

  میزان مرگ و میر در این مناطق نیز به ترتیب 23٪ ، 6٪ ، 19٪ و 3٪ در مدت مشابه کاهش یافته است.

  میزان مرگ و میر در آفریقا 20٪ و جنوب شرقی آسیا 6٪ کاهش یافته است.

  به گزارش سایت اخبار امروز در آمریكا ، بیش از 1.06 میلیون نفر در هفته گذشته به ویروس كورنا آلوده شدند و بیش از 34 هزار نفر فوت كردند ، و در اروپا بیش از 939 هزار عفونت جدید ، و بیش از 24 هزار مورد مرگ ثبت شد ، و در شرق مدیترانه ، پزشکان بیش از 181 هزار نفر را آلوده کردند و بیش از 2.4 هزار نفر درگذشتند.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند