س. آوریل 13th, 2021

  طلا به دلیل ضعف دلار افزایش می یابد

  بر اساس اخبار امروز  قیمت طلا در معاملات امروز چهارشنبه افزایش یافت و نزدیک به بالاترین سطح در یک هفته گذشته بود ، زیرا جذابیت فلز زرد پس از اظهارات نشان داد که اقتصاد ایالات متحده هنوز به حمایت نیاز دارد ، افزایش یافت.

  هر اونس طلای Spot با افزایش 0.2 درصدی به 1808.15 دلار در هر اونس رسید ، در حالی که روز سه شنبه به بالاترین سطح خود از 16 فوریه (1815.63 دلار) رسید. معاملات آتی طلای آمریکا با 0.1 درصد افزایش به 1808.40 دلار در هر اونس رسید.

  بر اساس اخبار امروز  این افزایش پس از اظهارات رئیس بانک مرکزی فدرال ایالات متحده ، جروم پاول ، در اظهاراتی اظهار داشت که اقتصاد ایالات متحده هنوز به حمایت نیاز دارد.

  پاول به کمیته بانکی سنای ایالات متحده گفت که سیاست پولی هنوز هم باید با بهبود اقتصادی “ناهموار و به دور از کامل” مطابقت داشته باشد.

  استیون اینس ، استراتژیست ارشد بازار جهانی در Axi Financial Services ، گفت: “پاول به اندازه کافی در مورد تمایل خود برای کاهش پول متقاعد شد ، بنابراین طلا مجال نفس کشیدن دارد.”

  بر اساس اخبار امروز  طلا حمایت بیشتری کرد ، زیرا دلار در برابر رقبای خود ضعیف شد ، در حالی که رکورد بازده 10 ساله خزانه داری آمریکا نیز کاهش یافت.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند