س. آوریل 13th, 2021

  روسیه و ترکیه در زمینه هواپیمایی در اروپا پیشتاز هستند

  به گزارش سایت اخبار امروز : انگلیس سالهاست که در رده اول هواپیمایی اروپا قرار دارد ، اما همه گیر ویروس کرونا و اقدامات انزوای همراه با آن ، این واقعیت را تغییر داده است ، زیرا روسیه و ترکیه در این زمینه پیشتاز هستند.

  به گزارش سایت اخبار امروز : روزنامه انگلیسی “ایندیپندنت” گزارش داد که روسیه و ترکیه در راس میدان هواپیمایی اروپا قرار دارند ، در زمانی که دولت انگلیس تمایلی به کمک به شرکت های خود نداشت ، بنابراین این تغییر می تواند دائمی شود.

  روزنامه انگلیسی ، در گزارش خود که دو روز پیش منتشر شد ، مبتنی بر مطالعه ای بود که توسط رالف آنکر ، سردبیر خبر The Anker Report انجام شد ، وی پایگاه داده ترافیک مسافران 400 فرودگاه را بین آوریل و دسامبر سال گذشته تجزیه و تحلیل کرد و آن را مقایسه کرد با داده های مربوط به دوره 2019.

  به گزارش سایت اخبار امروز : انکر نتیجه گرفت که دو قدرت بزرگ هواپیمایی در اروپا وجود دارد ، اما انگلیس از آنها نیست و اشاره کرد که ترکیه در راس بخش هواپیمایی در اروپا قرار دارد ، در حالی که روسیه در جایگاه دوم قرار گرفت ، با اشاره به اینکه داده ها فقط برای دو فرودگاه روسیه تجزیه و تحلیل شد ، یعنی مسکو و سن پترزبورگ.

  به گزارش سایت اخبار امروز : طبق این مطالعه ، اسپانیا ، ایتالیا و فرانسه سه مکان زیر را اشغال کردند ، در حالی که انگلیس با دانستن اینکه آلمان نزدیک به رسیدن به انگلیس است ، در مکان ششم قرار گرفت.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند