س. آوریل 13th, 2021

  وزیر نفت: آینده ای امن و پایدار برای انرژی پاک در مصر به واقعیت تبدیل شده است

  به گزارش سایت اخبار امروز : وزیر نفت مصر Tarek El Molla تأیید کرد که دستیابی به آینده ای امن و پایدار برای انرژی پاک با تعهد دولت به اجرای اقدامات جدی برای گسترش استفاده از گاز طبیعی در سراسر کشور ، به واقعیت تبدیل شده است.

  علاوه بر اتخاذ رویکردی که هدف آن ایجاد تنوع در مخلوط انرژی مورد استفاده از طریق استفاده از منابع تجدیدپذیر است. این بیانیه در جریان شرکت ویدیویی وزیر مصر در رویداد “روز انرژی و آب و هوا” که به همت مجمع جهانی انرژی و همکاری اتحادیه اروپا برگزار شد ، بیان شد.

  به گزارش سایت اخبار امروز : در این مراسم شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان وزیر انرژی عربستان سعودی ، تین ون در استراتن وزیر انرژی بلژیک ، فرانتس تیمرمانس معاون رئیس کمیسیون اروپا و جوزف مک مونیگل دبیرکل مجمع جهانی انرژی حضور داشتند.

  “طی چند سال ، دولت مصر موفق شده است دو برابر نرخ تحویل گاز منزل را به بیش از 12 میلیون واحد مسکونی در مصر برساند ، علاوه بر این یک پروژه ملی برای توسعه تبدیل اتومبیل ها برای استفاده از گاز طبیعی فشرده به عنوان سوخت انجام می شود.” الملا گفت.

  علاوه بر تبدیل تمام نیروگاه های دیزلی و دیزلی به استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوخت تمیز کننده.

  به گزارش سایت اخبار امروز : الملا افزود که در سطح محلی ، دولت مصر به تلاش خود برای تنوع بخشیدن به مخلوط انرژی مورد استفاده با اجرای چندین پروژه برای انرژی خورشیدی و باد به موازات تلاش برای استفاده از گاز طبیعی برای دستیابی به تعادل و تنوع مورد نیاز ، ادامه می دهد. دولت هدف دارد ، تا سال 2030 ، به درصد سهم انرژی تجدیدپذیر به 42 درصد از ترکیب انرژی برسد.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند