س. آوریل 13th, 2021

  پوتین پیامی از رئیس جمهور افغانستان دریافت می کند

  به گزارش سایت اخبار امروز : محمد حنیف اتمر وزیر امور خارجه افغانستان گفت که وی نامه ای از اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را به سرگئی لاوروف همتای روسی خود تحویل داد.

  به گزارش سایت اخبار امروز : اتمر در دیدار امروز خود با لاوروف افزود: “اشرف غنی ، رئیس جمهوری اسلامی افغانستان شخصاً مایل است از كمكهای طرف روسی به افغانستان و مردم افغانستان طی بیست سال گذشته تشكر كند. از طریق این فرصت ، رئیس جمهور افغانستان آرزو می کند ، از طریق شما ، پیامی به ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه برساند که می گوید افغانستان یک کشور دوست و یک کشور شریک است که خواهان دوستی با دولت و مردم در روسیه است. ”

  وزیر افغانستان از روسیه برای حمایت از کشورش در دوره اپیدمی تشکر کرد. وی به سهم شخصی نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در افغانستان ، ضمیر کابلوف ، در این حمایت اشاره کرد.

  به گزارش سایت اخبار امروز : اتمر خاطرنشان کرد که مسکو و کابل منافع مشترکی دارند ، از جمله مبارزه با تروریسم بین المللی ، افراط گرایی و قاچاق مواد مخدر. وی گفت: “و البته در اینجا ، ما می توانیم به طور مشترک با این تهدیدها مبارزه کنیم”.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند