س. آوریل 13th, 2021

  کرونا در پراگ دو شیر و یک گوریل را تحت تأثیر قرار می دهد

  به گزارش سایت اخبار امروز : در باغ وحش پراگ ، ویروس کرونا در دو شیر هندی و یک گوریل 30 ساله پیدا شد و فرض بر این است که این سه کارگر عفونت را منتقل کرده اند.

  میروسلاو پوپک ، مدیر باغ وحش پایتخت چک گفت که گفتگو در مورد دو شیر هندی به نام های سهی و گاموآنا و همچنین یک گوریل به نام ریچارد است که نشان می دهد علائم این بیماری به صورت دو شیر مشاهده شده است. سرماخوردگی و سرفه مختصر ، در حالی که گوریل نر از کمبود اشتها و خستگی رنج می برد.

  این مقام مسئول در باغ وحش اظهار داشت که آزمایشات به تدریج بر روی سایر حیوانات برای جستجوی عفونت با ویروس کرونا انجام می شود و تجزیه و تحلیل ژنتیکی انجام می شود تا مشخص شود دقیقاً چه نوع “Covid-19” این حیوانات را آلوده کرده است.

  به گزارش سایت اخبار امروز : در 12 دسامبر سال 2020 گزارش شد که یک پلنگ برفی در باغ وحش لوئیزویل در ایالت کنتاکی آمریکا ، که از علائم خفیف بیماری رنج می برد و در شرایط خوبی توصیف شده است ، به ویروس کرونا آلوده شده است.

  به گزارش سایت اخبار امروز : در دسامبر گذشته ، پس از مشاهده علائم خفیف ویروس کرونا ، چهار شیر ، یک زن و یک مرد ، در یک باغ وحش در بارسلونا آلوده شدند و عفونت نیز باعث آلودگی دو کارگر در آنجا شد.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند