س. آوریل 13th, 2021

  رئیس جمهور غنا: واکسن کرونا را زیر سوال نبرید ، DNA شما تغییری نمی کند

  به گزارش سایت اخبار امروز :  رئیس جمهور غنا ، نانا آکوفو آدو ، از شهروندان کشورش خواست یک روز قبل از شروع فعالیت واکسیناسیون علیه این ویروس در کشور ، به تئوری های توطئه پیرامون واکسن های ویروس کرونا توجه نکنند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  نانا آکوفو آدو خطاب به شهروندان گفت: “مردم غنا ، من می دانم که برخی هنوز در مورد واکسن تردید دارند ، دیگران نسبت به اثربخشی آن ابراز نارضایتی می کنند ، در حالی که برخی دیگر طرف تئوری های توطئه هستند و معتقدند که این واکسن برای از بین بردن نژاد آفریقایی … این دور از حقیقت نیست “.

  وی ادامه داد: دریافت واکسن تغییری در DNA شما ایجاد نمی کند و همچنین دستگاه ردیابی را در بدن شما قرار نمی دهد و باعث عقیم سازی نمی شود ، چه برای زنان و چه برای مردان.

  آکوفو آدو اظهار داشت که به عنوان رئیس جمهور کشور ، و به منظور اطمینان از مردم در مورد ایمن بودن واکسن ضد ویروس کرونا ، وی روز دوشنبه با همراهی بانوی اول ، معاون رئیس جمهور و بانوی دوم ، آن را به صورت علنی دریافت خواهد کرد ، رهبران ارشد سیاسی ، رهبران مذهبی و قضات این واکسن را تزریق می کنند. فردا ، سه شنبه علناً

  به گزارش سایت اخبار امروز :  لازم به ذکر است که غنا اولین کشوری است که واکسن را به عنوان بخشی از طرح “Kovacs” دریافت می کند که هدف آن تهیه فقیرترین کشورها با واکسن برای مبارزه با بیماری همه گیر کرونا است.

  غنا 84،023 مورد ویروس کرونا و 607 مورد مرگ ناشی از این ویروس از جمله 200 مورد مرگ طی ماه گذشته را ثبت کرده است.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند