س. آوریل 13th, 2021

  شرکت Lenovo یک کامپیوتر پیشرفته با صفحه نمایش چرخان معرفی می کند!

  به گزارش سایت اخبار امروز :  Lenovo اخیراً یک رایانه متمایز ساخته شده توسط آن را مرور کرده است تا مشخصات آن قبل از رایانه های رومیزی ارائه نشده باشد.

  یکی از مهمترین ویژگی های Yoga 7 AiO مجهز بودن به پایه ای است که روی آن صفحه 4 اینچی 27 اینچی نصب شده است و می توان این صفحه را به حالت افقی و عمودی چرخاند و می توان آن را به صورت کج تغییر داد. زاویه 20 درجه برای ایجاد موقعیت دید مناسب برای کاربر.

  این رایانه برای اتصال آن به بلندگوها یا سایر وسایل الکترونیکی به درگاه های مختلفی مجهز است و همچنین می توان با رایانه و تلفن ارتباط برقرار کرد تا از طریق صفحه نمایش نسبتاً بزرگ خود ، محتوای این دستگاه ها را نمایش دهد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  این دستگاه با دو نوع پردازنده AMD Ryzen 5 4500H یا AMD Ryzen 7 4800H و پردازنده های گرافیکی RTX 2060 ، 16 یا 32 گیگابایت رم ، درایوهای ذخیره سازی داخلی ، HDD و PCIe و بلندگوهای برتر JBL ارائه می شود.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  هم اکنون می توان این رایانه را در بازار چین خریداری کرد و فرض بر این است که به زودی با قیمت های 1599 دلار به بقیه بازارهای جهانی نیز خواهد رسید.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند