س. آوریل 13th, 2021

  موتورولا نسل جدیدی از ساعتهای هوشمند را تولید می کند

  به گزارش سایت اخبار امروز : برخی از وب سایت های فناوری گزارش داده اند كه موتورولا در حال تولید نسل جدیدی از ساعتهای هوشمند برای رقابت با ساعت های اپل و سامسونگ است.

  طبق اطلاعات موجود ، موتورولا در حال حاضر برای توسعه تعدادی دستگاه هوشمند از جمله 3 ساعت با eBuyNow همکاری می کند که احتمالاً در ژوئن آینده رونمایی خواهد شد.

  نشتی که در اطراف یکی از ساعتهای فوق الذکر پخش شده است نشان می دهد که ساعت با ساختاری فلزی مدور همراه خواهد بود و به چندین رابط کاربری مجهز است که زمان و تاریخ را در تصاویر مختلف نشان می دهد و همچنین شامل تکنیک هایی است که به آنها کمک می کند. برای نظارت بر سلامتی کاربر ، مانند تکنیک های اندازه گیری ضربان قلب و میزان فعالیت بدنی و همچنین اینکه کاربر قادر خواهد بود برای کنترل دوربین و نرم افزار پخش موسیقی در تلفنی که ساعت آن جفت شده است ، به آن اعتماد کند. با.

  به گزارش سایت اخبار امروز : همچنین انتظار می رود که یکی از ساعت هایی که توسط موتورولا ارائه می شود ، دارای روکش شفاف جلوی قاب پشتی آن باشد و به سیستم عامل Andrоid Wear ، پردازنده توسعه یافته توسط Quаlcomm و یک دستگاه تصادفی مجهز شود. حداقل 1 گیگابایت حافظه دسترسی داشته باشید که در مقایسه با ساعت های هوشمند موجود در حال حاضر عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت.

  همزمان با عرضه مدل های ساعت جدید خود ، موتورولا قرار است چندین مدل از جدیدترین تلفن های هوشمند خود را از گروه Moto G و Moto One به نمایش بگذارد.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند