س. آوریل 13th, 2021

  کوواکس تصمیم دارد تا ماه مه بیش از 1.6 میلیون واکسن کرونا را به کره شمالی تحویل دهد

  به گزارش سایت اخبار امروز :  برنامه “Kovacs” سازمان بهداشت جهانی ، که درگیر توزیع واکسن علیه ویروس کرونا است ، گفت که تصمیم گرفته است تا ماه مه آینده 1.6 میلیون دوز واکسن کرونا را به کره شمالی تحویل دهد.

  “كواكس” اظهار داشت كه وی در نظر دارد این دوزهای واكسن ضد ویروس را بین فوریه و مه سال جاری تحویل دهد ، زیرا كره شمالی واكسن “AstraZeneca-Oxford” تولید شده توسط شركت هندی “م Instituteسسه سرم هند” (سرم موسسه هند) هند) ، دو دوز با فاصله 8 تا 12 هفته داده شود.

  شایان ذکر است که کره شمالی در میان 92 کشور کم درآمد و متوسط ​​است که از طریق مکانیسم “Kovacs” واکسن ضد ویروس به صورت رایگان دریافت می کند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  Kovacs همچنین در همان دوره ، با بهداشت جهانی ، حدود 2.1 میلیون دوز واکسن ضد کرونا “AstraZeneca-Oxford” و 117 هزار دوز واکسن “Pfizer-Biontech” علیه ویروس Corona را به کره جنوبی تحویل خواهد داد. برنامه سازمانی اعلام کرده است که انتظار می رود 237 میلیون دوز واکسن “AstraZeneca-Oxford” علیه ویروس کرونا و 1.2 میلیون دوز واکسن “Pfizer-Biontech” علیه این ویروس را به 142 کشور جهان ارائه دهد.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند