س. آوریل 13th, 2021

  یک میلیاردر ژاپنی به دنبال 8 نفر از سراسر جهان است تا او را در سفر به ماه همراهی کند!

  به گزارش سایت اخبار امروز :  یوساکو مازاوا میلیاردر ژاپنی قصد دارد در اولین سفر گردشگری فضایی برای “SpaceX” هشت نفر را برای همراهی او تا ماه انتخاب کند.

  این تاجر ژاپنی به ویژه در پستی در حساب توییتر خود اعلام کرد که در حال کار بر روی “جذب یک تیم برای شرکت در این ماموریت است. من به هشت نفر از سراسر جهان نیاز دارم. در این سفر 10-12 نفر شرکت می کنند و من ، از طرف خود ، هشت نفر را دعوت می کنم. “”.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  این میلیاردر برای هرکسی که می خواهد او را در سفر قمری همراهی کند ، دو شرط تعیین کرده است ، به موجب آن متقاضیان باید زمینه کاری خود را به وی اطلاع دهند و اینکه آیا سفر به ماه به آنها کمک می کند تا با فعالیت های خود کارهای بیشتری برای جامعه انجام دهند.

  شرط دوم این است که این افراد تمایل به کار در یک تیم و حمایت از سایر اعضای تیم را در این سفر داشته باشند ، برنامه ای که قرار است در سال 2023 در یک فضاپیمای SpaceX انجام شود.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  میلیاردر 42 ساله Maezawa به عنوان اولین گردشگر فضایی در برنامه “SpaceX” در سال 2018 انتخاب شد و به نوبه خود خرید تمام صندلی های سفینه فضایی را که به ماه می روند ، بر عهده گرفت.

  قابل توجه است که Maezawa بنیانگذار و مدیر عامل وب سایت “Zozo” است که از طریق آن امکان خرید لباس های شیک تولید شده بر اساس تقاضا وجود دارد. علاوه بر این ، وی یکی از ثروتمندترین ژاپنی ها است و مجله “Forbes” سرمایه او را تخمین می زند در حدود 3 میلیارد دلار

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند