س. آوریل 13th, 2021

  3 کشور آفریقایی واکسن روسی “Sputnik V” را علیه کرونا ثبت می کنند

  به گزارش سایت اخبار امروز : صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه امروز چهارشنبه اعلام کرد که سه کشور آفریقایی توافق کرده اند از واکسن روسی “Sputnik V” علیه ویروس کرونا استفاده کنند.

  در بیانیه ای ، صندوق سرمایه گذاری مستقیم تأیید کرد که آنگولا ، جیبوتی و جمهوری کنگو “Sputnik V” را با روش های مجوز استفاده اضطراری (EUA) تأیید کرده اند.

  به گزارش سایت اخبار امروز : مدیرکل صندوق سرمایه گذاری مستقیم ، کیریل دیمیتریف ، با تاکید بر اینکه واکسیناسیون مهمترین شرط غلبه بر بیماری همه گیر است ، تأکید کرد که ثبت واکسن روسی در آنگولا ، جیبوتی و کنگو به شرکای این کشورها اجازه می دهد “به داروی ایمن و م withثر با اطمینان بالا و در مناطق مختلف جهان استفاده می شود. ”

  وی ادامه داد: متنوع سازی نمونه کارهای بین المللی داروهای ضد ویروس کرونا ، به لطف ثبت واکسن “Sputnik V” ، نمونه مهمی از همکاری های بین المللی است که نجات جان مردم نتیجه اصلی آن خواهد بود.

  این تعداد کشورهایی را که “Sputnik V” (اولین واکسن علیه کرونا در جهان است) را ثبت کرده اند ، 42 کشور به دست می آورد که کل جمعیت آنها بیش از 1.1 میلیارد دلار است.

  “Sputnik V” ، که توسط مرکز میکروبیولوژی “Gamalia” روسیه ساخته شده است ، از نظر تعداد کشورهایی که با استفاده از آن موافقت می کنند ، امروز در میان سه واکسن محبوب علیه ویروس کرونا در جهان است.

  به گزارش سایت اخبار امروز : با توجه به نتایج آزمایشات بالینی تأیید شده توسط مجله معتبر پزشکی “The Lancet” در اوایل فوریه ، اثر واکسن روسی ، که در دو دوز واکسینه می شود ، به 91.6 reaches می رسد ، با 100 protection محافظت در برابر خطر موارد جدی عفونت

  واکسن روسی باید در دمای بین 2 تا 8 درجه سانتیگراد بالای صفر نگهداری شود ، که اجازه می دهد آن را در یخچال معمولی نگهداری کنید.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند