د. ژوئن 14th, 2021

  تایوان از آغاز “تولید انبوه” موشک های دوربرد خبر داد

  به گزارش سایت اخبار امروز : تایوان روز پنجشنبه اعلام کرد که در پذیرش نادر تلاش های توسعه توانایی تهاجمی در میان افزایش فشار چین ، تولید انبوه یک موشک دوربرد و تولید سه مدل دیگر را آغاز کرده است.

  چین ، که می گوید تایوان بخشی از خاک این کشور است ، فعالیت نظامی خود را در نزدیکی این جزیره تشدید کرده است ، زیرا تلاش می کند دولت در تایپه را مجبور به پذیرش ادعاهای حاکمیت پکن کند.

  کیو کوئچنگ ، ​​وزیر دفاع تایوان در پاسخ به س questionsالات نمایندگان مجلس ، گفت: توسعه توانایی حمله از راه دور برای تایوان در اولویت است و افزود تحقیقات “موسسه علوم و فناوری Zhongshan” دولتی “هرگز متوقف نشده است.”

  لینگ چن هسو ، معاون انستیتو که در کنار وزیر دفاع ایستاده بود ، گفت که یک موشک زمین به زمین دوربرد از قبل وارد مرحله تولید شده و سه موشک دوربرد دیگر در دست تولید است.

  لینگ گفت که “برای او مناسب نیست” که جزئیات مربوط به فاصله موشک را ارائه دهد.

  به گزارش سایت اخبار امروز : این موسسه که تلاش توسعه تسلیحات را در تایوان رهبری می کند ، طی ماههای اخیر یک سری آزمایش موشکی در سواحل جنوب شرقی انجام داده است.

  رسانه های تایوان تصاویری از پرتاب موشک منتشر کردند و به هواپیماها دستور داده شد که از منطقه آزمایش دور شوند ، اما این آزمایشات طبقه بندی شدند.

  نیروهای مسلح تایوان به طور سنتی بر دفاع از این جزیره در برابر حمله چین تمرکز می کردند ، اما رئیس جمهور تسای اینگ ون بر اهمیت ایجاد یک عامل بازدارنده “نامتقارن” ، استفاده از تجهیزات سیار که یافتن و از بین بردن آنها دشوار است و قادر به هدف قرار دادن اهداف دور از تایوان است ساحل

  واشنگتن ، تأمین کننده اصلی تسلیحات خارجی به تایپه ، مدتهاست که مشتاق ایجاد وزنه برابری نظامی برای نیروهای چینی است ، و این تلاش خود را در پنتاگون با عنوان “قلعه تایوان” می داند.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند