س. آوریل 13th, 2021

  طلا در میان امید به بهبود سریع اقتصادی سقوط می کند

  به گزارش سایت اخبار امروز :  قیمت طلا امروز چهارشنبه کاهش یافت ، زیرا داده های اقتصادی قوی ایالات متحده انتظارات را برای بهبود سریع اقتصادی افزایش داده و از جذابیت فلز گرانبها کاسته است.

  تا ساعت 09:46 به وقت گرینویچ هر اونس طلای اسپات 0.4 درصد افت کرد و به 1737.09 دلار رسید. و هر اونس آتی طلای آمریکا با افت 0.3 درصدی به 1737.70 دلار رسید.

  کارلو آلبرتو د کازا ، تحلیلگر ارشد Active Trades ، گفت که داده های قوی اقتصادی آمریکا این نگرانی را ایجاد می کند که بانک مرکزی می تواند زودتر از آنچه انتظار می رود سیاست خود را معکوس کند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  انتظارات در حال افزایش است که تشدید و تسریع رشد اقتصادی و تورم در ایالات متحده ممکن است فدرال رزرو ایالات متحده را مجبور به عقب نشینی از قول خود در مورد نزدیک نگه داشتن نرخ بهره تا سال 2024 کند.

  و طلا که بازدهی نداشته باشد در برابر افزایش نرخ بهره آسیب پذیر است ، که این باعث افزایش هزینه فرصت داشتن فلز و حمایت از دلار و بازده اوراق می شود.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  در میان سایر فلزات گرانبها ، هر اونس نقره با کاهش 0.9 درصدی به 24.95 دلار رسید ، هر اونس پالادیوم 1.5 درصد افت کرد و به 2643.49 دلار رسید و هر اونس پلاتین با 1233.04 دلار ته نشین شد.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند