س. آوریل 13th, 2021

  ناصیف ساویریس در صدر فهرست ثروتمندترین عرب ها و ثروتمندان عربستان سعودی خارج از آن قرار دارد

  مجله آمریکایی “فوربس” طبقه بندی سالانه جدیدی از ثروتمندترین افراد جهان را برای سال 2021 منتشر کرد و باز هم در این لیست ثروتمندان عربستان سعودی ، بزرگترین اقتصاد عربی قرار نگرفت.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  مجله “فوربس” گفت با وجود بحران ویروس کرونا ، نام های جدیدی به لیست ثروتمندترین افراد جهان اضافه شد ، زیرا این لیست شامل 493 نام جدید بود و این اضافه شدن به میزان میلیاردر هر 17 ساعت انجام می شد.

  بر اساس سی و پنجمین لیست ثروتمندترین افراد فوربس ، تعداد کل میلیاردرها در سراسر جهان به 2 هزار و 755 میلیاردر رسیده است.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  تاجر مصری ، ناصیف ساویریس ، در صدر لیست ثروتمندترین اعراب قرار گرفت و با دارایی تقریبی 8.3 میلیارد دلار در رده 297 جهان قرار گرفت ، در حالی که تاجر الجزایری ، ایساد ربراب ، با انقلاب 4.8 میلیارد دلار در جایگاه دوم قرار گرفت ، و تاجر الجزایری در رتبه بندی جهانی در رتبه 589 قرار گرفت.

  مجید آل فوتام ، تاجر اماراتی ، با ثروت تقریبی 3.6 میلیارد دلار ، در رده سوم جهان عرب قرار گرفت و در رده بندی جهانی 831 قرار گرفت.

  در گزارش “فوربس” جالب توجه است که این لیست خالی از ثروتمندان سعودی است و “فوربس” برای اولین بار ثروتمندان سعودی را از طبقه بندی در سال 2018 حذف کرد.

  در آن زمان ، پس از بازداشت آنها در جریان مبارزه با فساد در مقامات سعودی برای مقابله با فساد در این سال ، و آنچه در معاملات آزادی تعدادی از آنها به ریاست شاهزاده الولید بن طلال.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند