س. آوریل 13th, 2021

  وزارت دفاع روسیه از یک خودروی زرهی جدید با کنترل از راه دور رونمایی کرد

  به گزارش سایت اخبار امروز : وزارت دفاع روسیه در زمینه آزمایش های نظامی “کوبینکا” در حومه مسکو ، از خودروی زرهی جدید “BTR-BM” با کنترل از راه دور رونمایی کرد.

  بر روی سکوی نفربر زرهی BTR-82 نصب شد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  معاون وزیر دفاع روسیه ، الکسی کریوروچکو ، در مراسم رونمایی از این “ربات” نظامی جدید تولید شده توسط “Voyne Promyshelny Compania” و “Orujeni Mastersky” ، با همراهی طراحان ربات های نظامی ، الکساندر کراسوسکی و دیمیتری گالکین شرکت کرد.

  سپس میدان آزمایش “کوبینکا” هنگام شلیک روبات از یک توپ اتوماتیک 30 میلیمتری و یک مسلسل 7.62 میلی متری شاهد شلیک مهمات زنده بود.

  در حین حرکت و در توقف های کوتاه ، به اهداف مختلفی از جمله اهداف متحرک از فاصله 1500 متری شلیک شد. این ربات با یک شلیک هر هدف را نابود کرد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  الكساندر كراسنیتسكی ، طراح نظامی گفت كه این ربات با نمونه های قبلی و همتایان خود متفاوت است. زاویه اسلحه هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی بسیار افزایش یافت.

  و ربات (زره پوش) حتی اگر قدرتی در آن نباشد می تواند کار کند. این یک سیستم کنترل آتش مدرن است که به شما اجازه می دهد شبانه روز و در هر آب و هوایی آتش بگیرد. قابلیت ضد تانک آن با موشک های هدایت شونده ضد تانک افزایش یافته است.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند