س. آوریل 13th, 2021

  تونس محدودیت های کرونا را تشدید می کند

  به گزارش سایت اخبار امروز : تونس ، عصر چهارشنبه ، پس از ثبت تعداد قابل توجهی از افراد آلوده به ویروس و افزایش میزان اشغال تخت های مراقبت های ویژه ، تشدید محدودیت های کرونا در این کشور را تا پایان آوریل اعلام کرد.

  سخنگوی دولت ، حسنا بن سلیمان ، طی یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با وزیر بهداشت ، فوزی مهدی ، گفت که اقدامات جدید “به استانداران اجازه می دهد مناطق پر خطر را که افزایش قابل توجهی از آلودگی به ویروس کرونا را ثبت می کنند ، تعطیل کنند.”

  به گزارش سایت اخبار امروز : وی افزود که مقامات همچنین برای همه ورود کنندگان به تونس یک قرنطینه اجباری 5 روزه وضع کرده اند ، آنها همچنین باید نتیجه آزمایش آزمایشگاهی را نشان دهند که قدمت آن بیش از 72 ساعت است و ثابت می کند که از ویروس آزاد هستند تا بتوانند سوار هواپیما شوند. .

  بر اساس این اقدامات جدید ، که از 9 تا 30 آوریل به اجرا در خواهد آمد ، تصمیم گرفته شد که تجمعات خصوصی و عمومی در تمام نقاط کشور ممنوع شود و مدت زمان منع رفت و آمد شبانه به جای هفت ، از 10 ساعت به 10 ساعت در روز افزایش یابد. عصر تا پنج صبح بعد از اینکه ساعت ده شب شروع شده بود.

  این اقدامات همچنین “جلوگیری از همه اجتماعات و تظاهرات عمومی و بستن بازارهای هفتگی” است.

  به گزارش سایت اخبار امروز : در روزهای اخیر ، مقامات بخش بیمارستانی در تونس هشدار داده اند که وضعیت اپیدمیولوژیک در این کشور به میزان خطرناکی رسیده است ، بطوریکه روزانه بیش از هزار مورد عفونت جدید و ده ها مورد مرگ ثبت شده است.

  از تاریخ 6 آوریل ، تونس که جمعیت آن کمتر از 12 میلیون نفر است ، حدود 265000 مورد ویروس از جمله بیش از 9000 مورد مرگ را ثبت کرده است.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند