س. آوریل 13th, 2021

  روسیه یک موسسه رسمی در اسلواکی را به راه اندازی یک کار ضد اطلاعاتی علیه واکسن “Sputnik V” متهم می کند

  به گزارش سایت اخبار امروز : تولیدکنندگان واکسن روسی “Sputnik V” علیه کرونا ، انستیتوی کنترل داروی دولتی اسلواکی (SIDC) را به نقض مفاد قرارداد بین دو طرف و انجام یک کار ضد اطلاعاتی علیه واکسن روسی متهم کردند.

  حساب رسمی “Sputnik V” در “توییتر” نشان داد که موسسه دولتی اسلواکی ، با نقض قرارداد امضا شده ، واکسن روسی را به آزمایشگاهی که متعلق به “آزمایشگاه کنترل داروهای رسمی” اتحادیه اروپا (OMCL) نیست ، تحویل داده است. ) برای آزمایش.

  تولیدکنندگان واکسن روسی این مرحله را “اقدامی خرابکارانه” توصیف کردند و م Instituteسسه اسلواکی را مقصر “راه اندازی یک کار ضد اطلاعات علیه” Sputnik V “و برنامه ریزی برای اجرای تحریکات بیشتر دانستند.

  به گزارش سایت اخبار امروز : حساب “Sputnik V” صحت بیانیه ای را که SIDC ادعا می کند حمل واکسن روسی که به کشور رسیده است با واکسن متفاوت است ، مجله معتبر پزشکی “The Lancet” در فوریه گذشته تأیید کرد که آن را رد کرد. بسیار موثر.

  حساب “Sputnik V” بیانیه موسسه اسلواکی را “اخبار نادرست” توصیف کرده و تأکید کرده است که کلیه محموله های واکسن از کیفیت یکسانی برخوردار بوده و تحت کنترل دقیق مرکز میکروبیولوژی “Gamalia” روسیه قرار دارند و این نشان می دهد که مقامات نظارتی مربوط به حوزه دارو در 59 کشور کیفیت این واکسن را تأیید کرده اند.

  به گزارش سایت اخبار امروز : حساب “Sputnik V” نشان داد که صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه از دولت اسلواکی خواسته است تا واکسن را به آزمایشگاهی رسماً معتبر توسط اتحادیه اروپا بفرستد تا کیفیت آن را در آنجا تضمین کند. سپس ، در 6 آوریل ، درخواست کتبی برای بازگشت حمل واکسن به روسیه ، به دلیل نقض بسیاری از شرایط قرارداد. طرف اسلواکی ، به منظور استفاده از آن در سایر کشورها.

  این حساب تایید کرد که مدیر اجرایی صندوق سرمایه گذاری مستقیم ، Kirill Dmitriev ، یک جلسه پرباری با ایگور ماتوویچ ، معاون نخست وزیر اسلواکی ، برگزار کرد و افزود که صندوق روسیه همچنان متعهد به کمک به مردم اسلواکی در واکسیناسیون علیه کرونا با “Sputnik V” است .

  این حساب اظهار داشت: “ما امیدواریم که اسلواکی اختلافات داخلی خود را حل کند و ما همچنان متعهد هستیم که برای شکست” کوید “با هم کار کنیم. از واکسن ها باید برای نجات جان افراد استفاده شود و نه در درگیری های داخلی ژئوپلیتیک یا سیاسی. ما با هم قویتر هستیم.”

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند