پ. مه 13th, 2021

  روزنامه: روسها شدیداً از سفر به ترکیه امتناع می ورزند

  به گزارش سایت اخبار امروز روزنامه روسی ایزوستیا با استناد به اخبار محدودیت های احتمالی در ترافیک هوایی بین روسیه و ترکیه ، از سفر به ترکیه خودداری می کنند.

  و شرکت گردشگری روسیه Tez Tour اظهار داشت که تعداد رزروها در آخر هفته گذشته برای خرید سفرهای توریستی ماههای آینده به ترکیه کاهش یافته است و این با افزایش لغو رزرو همراه بود.

  به نوبه خود ، یوری بارزکین ، معاون رئیس جمهور در صنعت سفر فدراسیون روسیه ، از کاهش فروش ماه مه آینده برای سفرهای ترکیه به 10 تا 20 درصد خبر داد.

  وی گفت: “مردم مراقب هستند و نمی خواهند در شرایطی قرار بگیرند كه مجبور شوند برای تعطیلات خود برنامه ریزی مجدد كنند. همه چیز باید نسبتاً پایدار باشد تا گردشگران از رفتن (به تركیه) نترسند.”

  ترکیه اخیراً شاهد افزایش تعداد عفونتهای جدید با ویروس جدید کرونا بوده و پنجشنبه گذشته تعداد عفونتها به 55941 مورد رسیده است و برای هفتمین روز متوالی رکورد ثبت شده است.

  بر اساس داده های وزارت بهداشت ترکیه ، تعداد زخمی ها در جمعه و شنبه گذشته به ترتیب به 55،791 و 52،676 مورد رسیده است. با توجه به این موضوع ، مقامات ترکیه برای مقابله با گسترش کرونا برخی محدودیت ها را در این کشور اعمال کرده اند.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند