چ. آگوست 4th, 2021
  کرونا

  بیمارستان ها خواستار کمک در هند هستند … یک رکورد جهانی در تعداد مجروحان روزانه و یک مرگ در هر 4 دقیقه

  به گزارش سایت اخبار امروز :  وزارت بهداشت هند گفت که صدمات کرونا طی یک شب به 346،786 رسید و برای سومین روز متوالی رکورد جدید جهانی را ثبت کرد ، زیرا بیمارستان های پرجمعیت خواستار تأمین اکسیژن هستند.

  هند شاهد موج شدید دوم اپیدمی است که هر 4 دقیقه یکبار یک مرگ به دلیل تاج در دهلی با فروپاشی سیستم بهداشت در پایتخت کمبود بودجه رخ می دهد.

  دولت هواپیماها و قطارهای نظامی را برای رساندن اکسیژن از نقاط دور کشور به دهلی مستقر کرد. تلویزیون نشان داد که یک کامیون اکسیژن پس از ایجاد ناراحتی در بیمارستان پاترا در دهلی وارد شد و گفت که وی برای 260 بیمار خود 90 دقیقه اکسیژن باقی مانده است.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  آرویند کجریوال ، وزیر ارشد دهلی در کنفرانس روز جمعه به نخست وزیر نارندرا مودی متوسل شد و گفت: “لطفا به ما کمک کنید اکسیژن بگیریم ، در اینجا فاجعه ای رخ خواهد داد.”

  این فاجعه سلامتی به سایر مناطق کشور نیز رسید ، زیرا چندین بیمارستان با اعلامیه های عمومی مبنی بر نداشتن اکسیژن پزشکی ، اطلاعیه های عمومی صادر کردند. و رسانه های محلی از موارد جدید مرگ مردم در شهرهای جیپور و آمریتسار به دلیل کمبود بنزین خبر دادند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  هند روز پنجشنبه در یک روز و در هر نقطه از جهان از رکورد 297،430 عفونت در آمریكا پیشی گرفت و آن را به مركز جهانی بیماری همه گیر تبدیل كرد كه در بسیاری از كشورهای دیگر در حال كاهش است.

  از سوی دیگر ، تعداد تلفات COVID-19 در سراسر هند طی 24 ساعت گذشته 2،624 نفر افزایش یافته است که بالاترین میزان روزانه برای این کشور تاکنون است. کریماتورهای سراسر دهلی گفتند که آنها پر هستند و از خانواده های داغدار خواستند منتظر بمانند.

  این کشور با 1.3 میلیارد نفر جمعیت در حال حاضر 16.6 میلیون مورد از جمله 189.544 مورد مرگ را ثبت کرده است.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند