د. اکتبر 25th, 2021

  جانسون به پارلمان اطمینان می دهد که شخصاً هزینه های بازسازی آپارتمان خود را بر عهده خواهد داشت

  به گزارش سایت اخبار امروز :  نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون روز چهارشنبه اعلام کرد که شخصاً هزینه های بازسازی آپارتمان داونینگ استریت خود را بر عهده گرفته است ، اما در مورد اینکه آیا این کار را از ابتدا انجام داده است ، اظهار نکرد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  “پاسخ این است که من هزینه های خود را متحمل شده ام و البته کمیته ای نیز در حال تحقیق در این باره است و من به او اطمینان می دهم که من کاملاً با اصول اخلاقی و اخلاقی وزیران مطابقت داشته ام ، ، “جانسون به پارلمان گفت.

  کمیسیون انتخابات انگلیس پس از متهم شدن نخست وزیر به تأمین بودجه آثار از طریق کمک های خصوصی ، از آغاز تحقیقات در مورد تجدید آپارتمان جانسون خبر داد.

  جانسون پس از یک سری ادعاهای مطرح شده توسط مشاور سابق خود ، دومنیک کامینگز ، در مورد هزینه بازسازی آپارتمان خود با سوالاتی روبرو شد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  در یک پست وبلاگ ، دومینیک کامینگز پیش از این رئیس سابق خود را به تلاش برای اجرای برنامه ای “غیراخلاقی ، احمقانه و احتمالاً غیرقانونی” متهم کرد که می خواهد اهداکنندگان محافظه کار را برای تأمین بودجه بازسازی ساختمانی که در آن با نامزدش کری سیموندز و آنها زندگی می کند تأمین مالی کنند. کودک ، ویلفرد

  دولت انگلیس گزارش داده بود كه خود جانسون هزینه بازسازی آپارتمان را كه گفته می شد بین 60 تا 200 پوند (حدود 80 تا 280 هزار دلار) است ، به دست آورده است.

  پس از ماه ها کشمکش ، یک وزیر کابینه در پاسخ کتبی به پارلمان گفت که جانسون “از طریق پول خودش” هزینه ها را بر عهده گرفته است.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند