پ. مه 13th, 2021

  امارات متحده عربی تعلیق ورود مسافران از هند را تمدید می کند

  به گزارش سایت اخبار امروز :  امارات متحده عربی اعلام کرد که به دلیل بحران بهداشتی که هند به دلیل گسترش گسترده ویروس کرونا در آنجا تجربه می کند ، تعلیق ورود مسافران از هند را تمدید می کند.

  اداره کل هواپیمایی کشوری و سازمان مدیریت اضطراری ، بحران و حوادث غیرمترقبه از پروازهای حمل کننده های ملی و خارجی و همچنین مسافران ترانزیتی که از هند می آیند ، به استثنای پروازهای عبوری که به امارات متحده عربی می آیند و مقصد هند

  این شامل تمدید تعلیق ورود مسافرینی است که در طول 14 روز قبل از آمدن به امارات متحده عربی با ادامه پروازهای بین دو کشور در هند بوده اند ، زیرا امکان جابجایی مسافر از امارات به هند در این پروازها.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  همچنین با اجرای اقدامات احتیاطی فوق الذکر ، امکان انتقال گروه های مستثنی از هند به امارات را فراهم می کند که شامل شهروندان امارات ، نمایندگی های دیپلماتیک معتبر بین دو کشور ، هیئت های رسمی ، هواپیماهای تجاری و صاحبان اقامتگاه های طلایی می باشد ، و انجام معاینات PCR در فرودگاه و در روزهای چهارم و هشتم ورود به امارات متحده عربی موظف به اقدامات پیشگیرانه ای هستند كه شامل 10 روز قرنطینه است.

  و کاهش مدت زمان معاینه PCR از 72 ساعت به 48 ساعت ، به شرطی که آزمایشات صادر شده توسط آزمایشگاه های معتبر با کد QR پذیرفته شود.

  اداره کل هواپیمایی کشوری تأیید کرد که برای مسافرانی که از طریق کشورهای دیگر از هند می آیند لازم است که مدت اقامت در این کشورها کمتر از 14 روز نباشد ، تا با ادامه حمل بار اجازه ورود به کشور را داشته باشند. پروازهای بین دو کشور.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  این مقام از کلیه مسافران متأثر از تصمیم برای پیگیری و برقراری ارتباط با شرکت های هواپیمایی مرتبط با آن ، برای اصلاح و برنامه ریزی پروازها و اطمینان از بازگشت ایمن آنها به مقصد نهایی ، بدون هیچ گونه تأخیر یا سایر تعهدات ، خواستار شد

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند