پ. مه 13th, 2021

  ترکیه: اقدامات جدیدی در زمان منع رفت و آمد اعلام شد ، از جمله ممنوعیت فروش الکل!

  به گزارش سایت اخبار امروز :  امروز ، سه شنبه ، وزارت کشور ترکیه از اجرای اقدامات جدید مربوط به خرید در روزهای ممنوعیت رفت و آمد کلی در سراسر ایالت های ترکیه که تا 17 مه ادامه دارد ، خبر داد.

  وزارتخانه بخشنامه جدیدی را تشریح کرد ، که روشها و اصول مقررات منع رفت و آمد منع رفت و آمد در طول روند تعطیلی کامل را که قرار است از 7 مه اجرا شود ، بیان می کند و می گوید:

  جلوگیری از فروش کالاهای دیگر در بازارها غیر از کالاهایی که نیازهای اساسی اجباری شهروندان را پوشش می دهند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  کلیه مراکز تجاری و محل کار یا دفاتر ، به استثنای مکانهایی که مواد غذایی اساسی ، داروها ، مواد تمیزکننده و محل کار در آنها فروخته می شود را در حیطه معافیت ببندید تا زنجیره تولید ، تولید ، تأمین و تدارکات به هم نخورد.

  – یادآوری شود که بازارها ، نانوایی ها ، قصابی ها ، فروشگاه های مواد غذایی ، سبزیجات ، میوه های خشک و شیرینی فروشی ها می توانند بین مدت 10:00 تا 17:00 در دوره تعطیل فعالیت کنند.

  مراکز خرید و سوپرمارکت ها روزهای یکشنبه بسته خواهند ماند و فقط به تأمین نیازهای اساسی شهروندان محدود می شوند.

  فقط اجازه دهید خوراک دام ، مواد غذایی و لوازم آرایشی و بهداشتی (به استثنای عطر و مواد آرایشی) علاوه بر محصولات غذایی اساسی و محصولات تمیز کننده (در فروشگاه ها و سوپرمارکت ها) در بازارها نیز به فروش برسد.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  تأکید بر محدودیت های اعمال شده در فروش محصولات الکلی که قبلاً اعمال شده بود (ممنوعیت فروش مشروبات الکلی در حین ممنوعیت کامل) ، علاوه بر جلوگیری از فروش کالاهای الکترونیکی ، اسباب بازی ها ، لوازم التحریر ، لباس و لوازم جانبی ، منسوجات خانگی ، ماشین لوازم جانبی ، لوازم باغ ، لوازم خانگی و ظروف شیشه ای و غیره

  شایان ذکر است که این اقدامات در چارچوب تلاش های دولت ترکیه برای محدود کردن شیوع ویروس کرونا و آماده سازی کشور برای فصل جدید گردشگری است که انتظار می رود پس از عید سعید فطر در ماه مه آغاز شود.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند