پ. مه 13th, 2021

  سلطان نشین عمان از تمدید تعلیق ورود افرادی که از 14 کشور می آیند تا اطلاع ثانوی خبر داد

  به گزارش سایت اخبار امروز :  سلطان نشین عمان از تمدید تعلیق ورود افرادی که از 14 کشور می آیند تا اطلاع ثانوی خبر داد.

  خبرگزاری رسمی عمان گزارش داد که کمیته عالی مبارزه با کرونا تصمیم به تعلیق تعلیق ورود به کشور از سودان ، لبنان ، آفریقای جنوبی ، برزیل ، نیجریه ، تانزانیا ، غنا ، گینه ، سیرالئون ، اتیوپی ، انگلستان ، هند ، پاکستان و بنگلادش و همچنین کشورهایی که در صورت عبور از هر یک از این کشورها در طول 14 روز قبل از درخواست ورود به سلطنت از هر کشور دیگری می آیند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  کمیته عالی عمان برای مبارزه با کرونا تصمیم گرفت کسانی را که از مصر و فیلیپین می آیند و کسانی که از هر کشور دیگر می آیند ، اگر از تاریخ درخواست ، از 14 سال گذشته از هر دو کشور عبور کرده بودند ، به آنها را به لیست کشورهایی اضافه کنید که قبلاً تصمیم داشتند تعلیق ورود افرادی را که از آنها به سلطنت می آیند متوقف کنند ، از ساعت نه جمعه ، 7 مه 2021 ، تا اطلاع ثانوی.

  این تصمیم شهروندان عمان ، دیپلمات ها ، کارمندان بهداشت و خانواده های آنها را شامل نمی شود ، علاوه بر این گروه های مستثنی مشمول رویه های اتخاذ شده هنگام ورود به سلطنت خواهند بود.

  کمیته عالی صالح عمان ، در چارچوب اقدامات خود برای مبارزه با کرونا ، یکشنبه گذشته اعلام کرد که نماز عید سعید فطر برگزار نمی شود ، به عنوان اولین کشور عربی که چنین تصمیمی را اتخاذ می کند.

  این کمیته همچنین تصمیمی در مورد “تعلیق حضور کارمندان در محل کار خود و اتخاذ سیستم کار از راه دور ، از تاریخ 9 تا 11 مه” صادر کرد.

  همچنین حکم داد که تصمیم منع همه فعالیت های تجاری و جلوگیری از جابجایی افراد و وسایل نقلیه از ساعت نه شب یکشنبه تا ساعت چهار صبح 8 مه ، مطابق با زمان محلی ، در تمام استانهای سلطنت.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  کمیته عالی عمان برای مبارزه با کرونا اعلام کرد که در یک جلسه دائمی است و به طور مستمر تصمیمات خود را با توجه به تحولات وضعیت اپیدمیولوژیک در کشور بررسی می کند.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند