پ. مه 13th, 2021

  میلیاردر سوئدی قصد دارد برای آرسنال پیشنهاد کند

  به گزارش سایت اخبار امروز : میلیاردر سوئدی ، دانیل اِک ، مدیر عامل و بنیانگذار پلتفرم موسیقی Spotify ، با خانواده مالک آمریکایی آرسنال ، استن کرونکه تماس گرفته است تا پیشنهاد خرید این باشگاه انگلیسی را بدهد.

  دانیل اِک هفته گذشته تأیید کرد که بودجه لازم را برای خرید آرسنال جمع کرده است ، که بر اساس گزارش Forbes ، ارزش آن حدود 2.8 میلیارد دلار است.

  به گزارش سایت اخبار امروز : رسانه های انگلیسی گزارش داده اند که بازیکنان ارشد سابق آرسنال ، از جمله تیری آنری ، مهاجم سابق فرانسه ، دنیس بورکامپ و پاتریک ویرا ، از پیشنهاد آک حمایت می کنند.

  اما مالکان آمریکایی این باشگاه که پس از تلاش ناموفق این باشگاه لندنی برای تأسیس سوپرلیگ جداشده اروپا با انتقادات شدیدی روبرو شدند ، تمایل خود را برای فروش این باشگاه رد کردند.

  کرونکه و پسرش جان ، مدیر باشگاه ، در واکنش به علاقه اك بیانیه مشترك صادر كردند و گفتند كه آنها “100٪ به آرسنال متعهد بودند” و نمی خواهند سهام این باشگاه را بفروشند.

  به گزارش سایت اخبار امروز : تیری هنری به Sky Sports گفت: “(آیک) قبلاً با (خانواده کرونکه) تماس گرفته و خودش گفته است که برای جمع آوری کمک مالی ، توانایی خود را در ارائه یک پیشنهاد خوب تأیید می کند.”

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند