ی. سپتامبر 19th, 2021
  پنتاگون

  نظرسنجی: 44٪ از جمعیت جهان ایالات متحده را تهدیدی برای دموکراسی می دانند

  به گزارش سایت اخبار امروز : یک نظرسنجی که در 53 کشور انجام شد و این هفته منتشر شد ، نشان داد که 44٪ از مردم در سراسر جهان ایالات متحده را تهدیدی برای دموکراسی خود می دانند.

  در میان 53000 نفری که در 53 کشور مورد بررسی قرار گرفتند ، 44٪ نفوذ ایالات متحده در کشورشان را “تهدیدی برای دموکراسی” می دانستند ، بنابراین ایالات متحده از هر دو کشور چین که 38٪ از پاسخ دهندگان از ترس از نفوذ در دموکراسی خود بودند ، پیشی گرفت ، و روسیه (28٪).

  به گزارش سایت اخبار امروز : این بررسی همچنین نشان داد که نگرانی در مورد تأثیر ایالات متحده در سایر کشورهای دموکراتیک از سال گذشته افزایش یافته است و تنها در آلمان 20 درصد افزایش یافته است.

  در همان زمان ، این مطالعه نشان داد که ارزشهای دموکراتیک از حمایت اکثریت مطلق مردم برخوردار هستند ، زیرا 81٪ از پاسخ دهندگان گفتند که دموکراسی در کشور آنها “بسیار مهم” است.

  از سوی دیگر ، 64٪ از مردم جهان نابرابری اقتصادی را بزرگترین تهدید برای دموکراسی می دانند و در میان سایر تهدیدات ، 53٪ “محدودیت های آزادی بیان” و 49٪ “انتخابات ناعادلانه یا تقلبی” را ذکر کرده اند ، 48٪ نشان دهنده “قدرت شرکتهای بزرگ فناوری” است که بیشتر آنها در ایالات متحده مستقر هستند.

  به گزارش سایت اخبار امروز : این نظرسنجی بین فرایر و آوریل سال گذشته به درخواست اتحاد دموکراسی ها ، یک سازمان غیر انتفاعی که توسط آندرس فاگ راسموسن دبیرکل سابق ناتو در سال 2017 در دانمارک تأسیس شد ، انجام شد.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند