د. ژوئن 14th, 2021

  اپل رد یا حذف بیش از یک میلیون برنامه مخرب از فروشگاه خود در سال 2020 را نشان می دهد!

  به گزارش سایت اخبار امروز : اپل بیش از 1 میلیون برنامه مخرب را از فروشگاه برنامه خود رد یا حذف کرده و بیش از 1.5 میلیارد دلار از معاملات بالقوه جعلی در سال 2020 را دریغ کرده است.

  این غول فناوری آمریکایی گفت که ترکیب “فناوری پیشرفته و تخصص انسانی” امسال مشتریان را در فروشگاه آنلاین خود ایمن نگه می دارد.

  اپل همچنین 244 میلیون حساب مشتری را به دلیل “فعالیت تقلب و سو ab استفاده” غیرفعال کرده و 424 میلیون تلاش برای ایجاد حساب دیگر را به دلیل “الگوهای سازگار با فعالیت تقلب” رد کرده است.

  به گزارش سایت اخبار امروز : این اعلامیه پس از فاش شدن اینکه اپل با یک شبه قانونی به ارزش 1.5 میلیارد پوند برای شارژ میلیون ها مشتری در انگلیس برای خرید برنامه ها در فروشگاه برنامه خود روبرو است ، اعلام می شود.

  این شرکت در یک پست آنلاین گفت: “تهدیدات از روز اول راه اندازی App Store در iPhone وجود دارد و اندازه و پیچیدگی آنها در سالهای بعد افزایش یافته است. به همین ترتیب ، اپل تلاش های خود را برای مقابله با این موارد گسترش داده است. تهدیدها ، و گامهای بی وقفه برای مقابله با آنها برداشته است. این خطرات هم برای کاربران و هم برای توسعه دهندگان است. ”

  اپل فاش کرد که بیش از 180،000 توسعه دهنده جدید سال گذشته اولین برنامه خود را در App Store راه اندازی کرده اند – و اکنون حدود 1.8 میلیون برنامه برای خرید در دسترس است.

  به گزارش سایت اخبار امروز : از 1 میلیون برنامه مخرب رد یا حذف شده ، 215،000 مورد به دلیل نقض حریم خصوصی رد شده اند ، در حالی که 48،000 به دلیل داشتن ویژگی های مخفی یا غیرمستند رد شده اند.

  150،000 برنامه دیگر به دلیل هرزنامه بودن ، تقلب یا گمراه کردن کاربران رد شد ، در حالی که 95،000 به دلیل “تخلفات تقلبی” حذف شدند.

  علاوه بر جلوگیری از 1.5 میلیارد دلار ترجمه جعلی در فروشگاه ، اپل گفت که استفاده از 3 میلیون کارت برای خرید کالاها و خدمات مسروقه در سال گذشته ممنوع شده است.

  گاهی اوقات در App Store ، کل حساب های برنامه نویس برای اهداف کلاهبرداری ایجاد می شود ، که اغلب منجر به اخراج مرتکب از برنامه توسعه دهنده App Store و خاتمه حساب او می شود.

  اپل گفت که در سال 2020 470،000 حساب توسعه دهنده را خاتمه داده و به دلیل نگرانی از کلاهبرداری ، 205،000 ثبت نام برنامه نویس اضافی را رد کرده است ، و این بازیگران مخرب از ارسال مجدد برنامه به فروشگاه جلوگیری می کنند.

  طی 12 ماه گذشته ، اپل تقریباً 110،000 برنامه غیرقانونی را در ویترین فروشگاه های دزدی دریایی شناسایی و مسدود کرده است.

  این ویترین ها ضمن دور زدن محافظت های امنیتی فروشگاه برنامه ، بدافزارهایی را طراحی می کنند که شبیه برنامه های رایج یا برنامه های معروف و بدون اجازه از توسعه دهندگان خود هستند.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند