د. ژوئن 14th, 2021

  نظرسنجی: یک سوم روس ها امسال تعطیلات تابستانی خود را رها می کنند

  به گزارش سایت اخبار امروز :  بیش از 30٪ از روس ها تصمیم گرفتند درخواست تعطیلات تابستانی را به دلیل قیمت های گزاف تعطیلات تابستانی در روسیه رد کنند.

  این نتیجه توسط متخصصان در مرکز خدمات روسی “Zarblata. Ru” به دست آمد. با این حال ، آنها اظهار داشتند که ، در سال گذشته ، نیمی از روس ها تفریحات تابستانی خود را در استراحتگاه های روسیه و خارجی رها کردند.

  آژانس روسی “نووستی” گفت كه مركز فوق الذكر نظرسنجی را بین شهروندان روس انجام داده است كه 19٪ آنها دلیل ترك تعطیلات را به مرزهای بسته با بیشتر كشورها نسبت داده اند. در مورد 16٪ از آنها ، آنها کنار گذاشتن تفریحات تابستانی با قیمت گزاف دلار را توجیه کردند. و 14٪ از آنها گفتند که دلیل این امر شرایط پیچیده بهداشت اپیدمیولوژیک است. در مورد 11٪ از آنها ، آنها بودجه کافی برای تفریح ​​در استراحتگاه ها را نشان ندادند.

  به گزارش سایت اخبار امروز :  علاوه بر این ، تصمیم دولت برای محدود کردن حمل و نقل هوایی با ترکیه نیز نظر آنها را تحت تأثیر قرار داد ، زیرا 4٪ از گردشگران روسی هزینه هتل های ترکیه را برای تفریح ​​در این کشور پرداخت کرده اند.

  در مورد اکثر کسانی که برای تعطیلات اقدام کرده اند ، آنها گفتند که آنها را در خانه های تابستانی خود سپری می کنند (23٪) یا در روسیه (21٪) سفرهای توریستی انجام می دهند یا در خانه (15٪) می مانند. و 9٪ از روس ها گفتند که هنوز هیچ تصمیمی در این زمینه نگرفته اند.

  قابل ذکر است که این نظرسنجی به دو هزار شهروند روسی رسیده است.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند