د. ژوئن 14th, 2021

  یک متخصص تغذیه غذاهای بی ضرر گوشت را آشکار می کند

  به گزارش سایت اخبار امروز : دکتر ماریات موخینا ، یک متخصص تغذیه روسی ، بهترین روش های پخت گوشت را که نیازهای بدن را برآورده می کند و مقدار گوشتی که یک فرد بالغ می تواند مصرف کند ، نشان داد.

  این متخصص ، در مصاحبه با رادیو “اسپوتنیک” ، به این نکته اشاره دارد که پروتئین حیوانی برای بدن انسان ضروری است ، اما همه چیز را باید در حد متوسط ​​مصرف کرد تا سود لازم را بدست آورد.

  وی گفت: “فرد به ازای هر کیلوگرم وزن روزانه به یک گرم پروتئین نیاز دارد و به طور کلی یک انسان بالغ به 60 گرم پروتئین حیوانی در روز نیاز دارد ، زیرا همه موافق بودند که مصرف بیش از حد پروتئین حیوانی و فرآورده های گوشتی منجر به بیماری های قلبی عروقی و تصلب شرایین می شود.” می گوید: 100 گرم گوشت حاوی 18-20 گرم پروتئین است ، اما به عنوان مثال در زبان این درصد به 30 گرم می رسد بنابراین ضرب وزن در ضریب 3 مقدار گوشتی را كه فرد باید در روز بخورد بدون ما می دهد. هر گونه آسیب به بدن.

  به گزارش سایت اخبار امروز : وی اضافه می کند ، اما گوشت باید به روش صحیح پخته شود ، تا سیستم گوارشی سنگین نباشد. به عنوان مثال ، استیک سرخ شده و کوفته کبابی بهترین غذاها نیستند ، در حالی که کوفتای بخارپز بهترین غذای معده است.

  وی می گوید: “بهتر است كودكان و بزرگسالان گوشت را آسیاب كنند ، زیرا افراد معدودی هنگام جویدن گوشت را به خوبی اداره می كنند ، مانند یك چرخ گوشت. گوشت چرخ شده كه روی بخار پخته می شود به معده استراحت می دهد و دیگر نیازی نخواهید داشت. به اندازه آنزیم هایی که در مورد خوردن گوشت غیر آسیاب وجود دارد. بنابراین همیشه توصیه می شود. با دادن گوشت خوب به بیماران ، زیرا برای آنها مفیدتر است و جذب آنها راحت تر است. ”

  به گزارش سایت اخبار امروز : وی اضافه می کند ، “بدن از ظرف گوشت هنگام افزودن کدو سبز ، سبزیجات برگ دار یا هویج به گوشت چرخ شده یک فایده اضافی به دست می آورد. به عنوان مثال ، اگر فردی 60 کیلوگرم وزن داشته باشد ، به 180 گرم گوشت نیاز دارد و این مقدار توسط بنابراین ، هنگام افزودن سبزیجات به مقدار گوشت چرخ شده ، 300 تا 500 گرم به نظر می رسد. به این ترتیب ، ما فیبر غذایی لازم را به گوشت اضافه می کنیم و ترکیب مواد غذایی را بهبود می بخشیم ، زیرا سبزیجات سرشار از مواد مفید هستند. ویتامین ها و مواد معدنی ، و بنابراین برای معده و روده آسان است که آنها را بدون هیچ مشکلی از بین ببرد.

  منبع خبر : سایت اخبار امروز

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند