ی. ژوئن 13th, 2021

  آلمان معرفی کارت واکسیناسیون دیجیتال برای اتحادیه اروپا الاتحاد را آغاز می کند

  در حالی که این قاره برای یک فصل مهم سفر در تابستان آماده می شود ، آلمان روز پنجشنبه شروع به تهیه کارت واکسیناسیون دیجیتالی کرد که می تواند در سراسر اروپا مورد استفاده قرار گیرد.

  ینس اسپان ، وزیر بهداشت آلمان گفت که از این هفته مراکز واکسیناسیون ، کلینیک های پزشکان و داروخانه ها به تدریج اعطای مجوز دیجیتال به افرادی که کاملا واکسینه شده اند را آغاز می کنند. سیستم Cove Pass به شما امکان می دهد اثبات وضعیت واکسیناسیون خود را در برابر ویروس کرونا از طریق یک اپلیکیشن گوشی هوشمند بارگیری کنند و به آنها امکان دسترسی آسان به رستوران ها ، موزه ها یا مکان های دیگری را که نیاز به اثبات واکسیناسیون دارند ، می دهد.

  وی توضیح داد که انتظار می رود تا پایان ماه جاری پاسپورت واکسیناسیون در آلمان در اختیار افراد واکسینه شده قرار گیرد و خاطرنشان کرد: “هدف این است که این گواهینامه در هلسینکی ، آمستردام و مایورکا استفاده شود.”

  افرادی که قبلاً در هفته های اخیر واکسینه شده اند ، پیامی با کد QR دریافت می کنند که می توانند با تلفن خود اسکن کنند یا می توانند با پزشکان یا داروخانه های خود تماس بگیرند تا کارت دیجیتال را به صورت یکپارچه دریافت کنند.

  وی با بیان اینکه کارت واکسیناسیون دیجیتال گام مهمی برای احیای سفرهای بین المللی توریستی است ، گفت: “با این کار ، ما در اتحادیه اروپا استاندارد مرزی را تعیین می کنیم که هنوز در هیچ جای دیگر جهان وجود ندارد.”

  By اخبار امروز

  سایت اخبار امروز،به هیچ ارگان یا حزبی وابسته نیست و اخباری کاملا بی طرف را منتشر می کند